reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Po prostu się martwię, może Volka ma racje, że za bardzo panikuje, ale moja pierwsza ciąża i nie przyszła mi ona łatwo. Wiem,że lekiem który podają standardowo zwykle jest penicylina. Moja mama jest na nią uczulona, nie wiem jak u mnie, bo nie miałam okazji z niej korzystać. Nie wybaczyłabym sobie, gdybym coś zaniedbała. Dlatego nie mogę tłumaczyć się tym,że ktoś w ogóle nie miał zrobionego badania, bo ja mam zrobione i wynik dodatni. Robiłam badanie sama, bo moja gin. mi go nie zleciła, nawet mi nie wspomniała o nim, a ja z różnych źródeł słyszałam, że to bardzo ważne badanie. Dobra, już nie zawracam głowy
Spokojnie w szpitalu zapytaja czy są jakieś uczulenia na coś na i powiedz wtedy ,że mama ma na to i boisz się ze tez masz ...
 
reklama
Kurcze a ja dalej czekam :/ a jestem głodna, chce mi się pić i spać.... wypiłam pół litra aloesu i chodzę sikac jak szalona... już trzy razy byłam jak tutaj siedzę i chyba raz jeszcze na bank pójdę:/
 
Mamuska mi kupila koszule do porodu, majtki poporodowe, wszystkie kocyki i podusie juz tam doszly i nareszcie we wtorek wysla mi ta paczke :p
 
Marcowa nie zwracasz głowy to jest ważne badanie i nie wszyscy lekarze je zlecają mój jak by mi nie zlecił to też bym sama zrobiła ja w pon będę dzwonić bo już powinny być :)
 
reklama
Cien u nas tez szalenstwo jak zwykle. Pomidorowa z proszku z rozgotowanym ryzem i jakies niedobre mieso z kasza i burakami :/. Zostalam sama na sali,nawet tv tu nie ma :/. U nas mial byc seks pozegnalny przed porodem i pologiem,ale wczoraj akcja i dupa z tego wyszla a ja chyba juz bez dziecka stad nie wyjde,wiec biedny mezulek-ponad 6 tygodni teraz bedzie czekal :p. Co to jest aloes Isia? W sensie na co to?
 
Do góry