reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Isia no mialam dwa razy ktg,w nocy i rano i na obu wychodzily skurcze tylko nieregularne. Teraz spokoj. Moze jeszcze wieczorem mi zrobia.
 
Ja rano miałam twardy brzuch, nawet nie siedziałam z M jak tapetowal tylko leżałam bo nie byłam w stanie... teraz jest ok ale Mały chyba znowu naciska mi na kość łonowa :/
 
No to jest bardzo logiczne ,że jak coś się dzieje tam na dole to nie wolno współżyć i sobie Cień tylko pogorszyłas sprawę . Jedno jest pewne jak jesteś w szpitalu sexu nie będzie:D

Co do żelaza to mój synek jak był malutki i mu podawałam to tez miał czarna luźna kupkę po nim ... a lekarka mówiła ze przy żelazie trzeba coś z Wit c by lepiej wchlonelo , wiec Lewusek może faktycznie to przez to ?

Isia nałóż na baleriny skarpetki na wierzch -będzie stylowo i ciepło ha ha ;D

Marcowa mi moja w ogóle nie zalecała takiego badania ;/

Lewusek śliczny prezent ;)

Barbra na pewno tam się coś otwiera i skraca a dwa szyjka puściła i mały się wstawia w kanał to tam też wszystko ma prawo boleć. Nie panikuj -zdjęli krążek i tak ma pewnie być

Serduszko oby synka szybko puścila infekcja !
 
Ostatnia edycja:
U nas tez topnieje, ponoć 9 stopni na polu a jeszcze slonce świeci :-) ja po obiedzie, ziemniaki i potrawka z kurczaka i zupa zas ala pomidorowa ale z takimi kulkami z ciasta
 
reklama
Po prostu się martwię, może Volka ma racje, że za bardzo panikuje, ale moja pierwsza ciąża i nie przyszła mi ona łatwo. Wiem,że lekiem który podają standardowo zwykle jest penicylina. Moja mama jest na nią uczulona, nie wiem jak u mnie, bo nie miałam okazji z niej korzystać. Nie wybaczyłabym sobie, gdybym coś zaniedbała. Dlatego nie mogę tłumaczyć się tym,że ktoś w ogóle nie miał zrobionego badania, bo ja mam zrobione i wynik dodatni. Robiłam badanie sama, bo moja gin. mi go nie zleciła, nawet mi nie wspomniała o nim, a ja z różnych źródeł słyszałam, że to bardzo ważne badanie. Dobra, już nie zawracam głowy
 
Do góry