reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Cień ja się obawiam, że mężowi maść pt clotrimazol nie pomoże za wiele jak Ty masz taką mocną infekcje... ja bym pogadala z lekarzem i żeby Wam dał jakiś fluconazol albo flumycon... czyli coś mocnego w tabletkach...

A ja właśnie czekam na lekarke. Byłam u niej to właśnie szła na cięcie i mówiła, że jak zdąży wcześniej to przyjdzie a jak nie to mam zaczekać... byłam tam 10 minut temu więc pewnie robi cc...

Serduszko trzymam kciuki za dzielnego rycerza!!!
 
Volka właśnie tak ciężko ale jak tak będzie mnie dalej bolało to napisze do niego tylko nie chce tak od razu panikowac bo może tak ma być po tym krążku
 
Cień zapytaj... pamiętaj: koniec języka za przewodnika :)
Tym bardziej, że wspolzyliscie ze sobą... naprawdę lepiej się upewnić pięć razy niż raz nie zapytać ;)
A jak jest z owsikami? Może mieć jedna osoba w rodzinie a leczy się wszystkich ;)
 
reklama
Do góry