reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ona ja brałam heviran ale to na opryszczke w ciąży to jest nie wskazane to jest bardzo mocny lek :(
U mojej mamy w pracy był półpasiec pisałam wtedy do mojego lekarza czy mogę widywać się z mamą to mówił że nie ma zagrożenia na takim etapie ale ty już ewentualnie możesz go mieć więc ciężko mi się tu wypowiedzieć :( ja bym to skonsultowala jeszcze z kimś bo ja heviranowi w ciąży bym nie ufala
 
reklama
Bar bo polpasccem nie da sie zarazic.ONA musiala miec kontakt z osoba co miala ospe i i niej wyszedl polpasiec czyli ospe już miala. Ale skoro lekarz przepisał taki lek, to widocznie jest zagrożenie dla malucha jak sie ma polpascca.ja moje leki na tetno biore a sa silne i tez pisze ze musi byc wieksza korzysc z brania tego...ale moze to skonsultować z innym lekarzem .
 
Dlatego napisałam że jak ma możliwość to zapytać innego ja bym tak zrobiła
A to że tym nie można się zarazić to nie wiedziałam dobrze wiedzieć :)
 
ONA, musisz to koniecznie skonsultować z innym lekarzem!! Półpasiec to nie takie hop siup w ciazy! Moze stanowić ogromne zagrożenie dla dziecka, chociaż najgorzej w pierwszym trymestrze! Czy lekarka była pewna, ze to półpasiec? Powinnaś mieć wysypkę tylko na jednej połowie ciała! Nie w jednym miejscu na brzuchu! Poza tym dochodzą jeszcze inne objawy. Heviran to dosyć silny lek przeciwirusowy dla ciężarnych, wiec zanim bym go zażyła to bym sie upewniła u kogoś kompetentnego.. Moze po prostu cos Cie uczuliły na tym brzuchu? Jakiś kosmetyk, płyn do prania, nowe ubranie?
 
Clodi dzwonilam na oddział... Jesli nie minie temperatura trzeba go zawieźć bo nie wiadomo skąd to.

Wybaczcie nie mam nastroju.... Zajrzę potem
 
Wzielam narazie jedna tabletke,nie.wiem czy mnie cos uczulilo,ta z IP dzwonila do ginekologa jakiegoa i sie upewniala czy mozna i w aptece tez babka dzwonila do lekarza ipytala czy mozna brac to mowila ze tak,ze na tym etapie nie ma nie ma zagrozebia dla dziecka polpascem
 
Powiem wam że ten krążek to chyba mnie bardzo uchronil od wczesnego porodu bo od kad go nie mam to Grześ ciśnie na tą szyjka tzn cały czas pewnie ciśnol ale wtedy coś ja trzymało a teraz czuję te kluca i ból wczoraj i dziś w czwartek zaczynam na szczęście 38 tc ale do 4.03 nie będę miała usg więc się nie dowiem czy coś przybrał :/
 
reklama
Ona spoko,rozumiem,ale mialam wrazenie,ze marcowa zaczyna bardzo panikowac. Pisalysmy wszystkie,ze niektorennawet nie maja takich badan. Ja od razu dostaje antybiotyk,wiec chyba lekarze wiedza co robia,co nie? serduszko trzymajcie sie! Bar Bra to ciekawe czy rozwarcie sie nie robi. A masz mozliwosc skonsultowac sie wczesniej?
 
Do góry