reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja zjeździlam dzisiaj razem z M pół Śląska ;) a u nas porodów ciąg dalszy jak widzę :)
LilithGoth i Maya serdeczne gratulacje❤❤❤

A my jak wyszliśmy z domu o 8 rano tak dopiero teraz wróciliśmy :/
W aptece zostawiłam 250 zł aaaaaaaaaaaaaaaaa masakra jakaś :/ ale tak to jest jak się bierze lekarstwa a potem w celu oszczędności recept płaci się za nie raz na jakiś czas ;)
Moja kierowniczka dała mi ofertę pracy w mojej sieci aptek na kierownika regionalnego...
Ale najbliższy region to małopolska... kazała mi obiecać że wyśle tam papiery... i chyba spróbuję... a co mi szkodzi... chociaż jak M się dowiedział, ile chce zarobić to powiedział, że nie ma szans hihi a tak naprawdę nawet nie wiem jakie są stawki :/ przez weekend napisze to cv i tam wyślę...
Poza tym kupiłam termos na wodę do mleka... mój M oczywiście się oburzyl, że chce zwykły za 20 zł a nie jakiś porządny za 120... więc mu powiedziałam, że możemy taki kupić. Nie ma sprawy :) jego argument był taki, że te lepsze trzymają ciepło do 36 godzin... ale po co mi ten termos ma tyle trzymać ciepło??? Przecież nie wyjdę z małym z domu na 36 godzin hihi
W końcu chyba sobie przemyślał, że taki drogi termos nie jest potrzebny na wodę do mleka i pojechaliśmy do auchan po zwykły za 20 zł ale co się nagadał to jego hihi
Poza tym zrobiliśmy jakieś małe zakupy z chemii do domu i przede wszystkim wodę niegazowana... W litrowych butelkach... uwielbiam tą wielkość, taka idealna jest dla mnie hihi
Zuzce kupiliśmy paputki do przedszkola ale nie jest z nich zadowolona bo kupiliśmy jej Daniele a nie jakieś ładne z barbie albo inna księżniczka ;) skarpetki w lidl i pościel z Kraina Lodu... chciałam jej kupić jeszcze z myszką Miki ale M szedł ze mną do sklepu ;)
Potem lidl i Piotr i Paweł i teraz wreszcie leżę w łóżeczku... chyba utne sobie drzemke hihi
 
Lilith, Maya gratulacje!!! :D czyli już... 7? Oooo limit przekroczony :oo: Teraz długo pewnie przerwy będzie :p do marca! Hehe :D
wyszorowałam łazienkę i umieram...
a teściowa znów mojego i teścia w obroty bierze, że mają remont kończyć :D mi tam już wszystko wisi, oddychać ciężko, cokolwiek zrobić... Także mam gdzieś, nie przejmuję się, co będzie to będzie. Zobaczymy jak im to pójdzie :)
 
Serduszko jak mnie pomacali i kazali jechać się spakować do domku z Bielska... to była godz 21... a przed 1 w nocy już brałam szybki prysznic przed wyjazdem z domu... Zuzka pojawiła się na świecie o 7 rano...
Więc się szykuj ;)
 
Ale sypnęlo dzieciaczkami lutowymi. Jak sniegiem... gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom.
Nas niby jutro maja wypuscic ale mała dostala lekka zóltaczke i spadla na wadze z 3050 do 2800. Ciekawe co jutro powiedza. Ja z barkiem juz lepiej nawet lekow nie bralam bo nie bylo potrzeby..opatruek zdjeli bo zamoczylam caly pod prysznicem. Rana sucha ladnie sie goi... tylko zeby z mala bylo ok to wyjdziemy. Prosze o kciuki:)
 
W końcu doczytałam. Maya super porod ja tez taki chce!!! Wielkie gratulacje!! Napisz więcej szczegółów.
Lilith Tobie rowniez serdeczne gratulacje. Same dziewuszki.
Wiec może cos jest na rzeczy i kolejny będzie Bursztynek. Moj chopak chyba nie bardzo się spieszy!!!
 
Kate, trzymamy kciuki za szybki wypis do domu! A spadek masy u dziecka to fizjologia w pierwszych dobach życia, tak ze bez stresu. W domku nadrobicie z nawiązka :)
 
reklama
Do góry