reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar moj w 35 ważył 2100! Musisz jeść więcej mięsa czerwonego. Ja przez te trzy tyg jadl duzo wołowiny, cieleciny, ryb - białko! I dzisiejsze wyniki krwi idealne. Wszystko mi się poprawilo. Czuje ze mały też przybrał. Zobacze w sobote na wizycie
 
reklama
Dzasti gratulacje dobrze ze juz po najwazniejsze ze mały zdrowy ;)
Ciesze sie ze wizyty udane .
Bar trzymaj sie tam i lez grzecznie. U nas lekarz tez sie pomylil co do wagi mlodego 5 h przed porodem na usg wyliczyl ze nie wiecej jak 3 kg a urodzil sie 3410 wiec prawie 0.5 różnicy.
 
Izik ale masz grzeczna coreczke :)

W 35 wazyl 2100 ? Moj w 32 2kg czyli 3 tygodnie temu. Ciekawe ile teraz wazy :)
 
Mloda to jest dopiero masakra! Ale ja cos czuje.ze moj maly wiecej jak 3 kg nie wazy w tej chwili. Jak urodze tego 27 to pewnie 3200-3300 moge sie spodziewac. Nie ma za kim byc wielki :p. Fanti ale po szepieniu ma prawo go rozlozyc.
 
Serduszko, a ja myslalam ze chociaz tydzien ci dadzą odpoczac od maratonow szpitalnych, oby to byl falszywy alarm

Barbra dziewczyny dobrze mowia z ta wagą ;) z reszta Ty jestes drobniutka, wiec synek tez moze byc

Moj kurczak w 31/32 tygodniu wazyl ok 1700, ciekawe ile teraz wazy. Wiem jedno, ja przytylam ok 5 kg od tego czasu :/
 
Manka 2100 właśnie w 32-33 tyg powinien ważyć. Czyli trzy tyg temu był 2 tyg do tyłu z wagą. Nie wazne jest ile się je tylko co się je. Białko jest głównym budulcem.
 
Hey laseczki ... cały dzień dziś was "goniłam" :) 20 stron ... co kilka przeczytałam to znów kilka wiecej :p hihi szalone ...

Dzasti GRATKI ogromne - pierwszy chłopak u marcowko-lutówek :) ucałuj go od nas siarczyście :D

Powiem wam że z ciekawości zapytałam mame i przyszłą teściową o wagę moją (3100) i mojego (3500) przy porodzie i ni jak się to ma do młodego bo on już teraz 3kg :) (niby)

też mi sie chce Pepsi albo Coli ... ale nie ma nic w domq ... trzeba przecierpieć

ja cały dzień zalatany - najpierw policja, później szkoła rodzenia (oczywiście znów dowiedziałam się że noworodek to żyć powinien wodą i powietrzem - żadnych kosmetyków, żadnych udogodnień - nic), od 14 zajęcia z dziećmi (o dziwo jak nigdy zaczynają mnie denerwować :( ... nigdy się tak nie przejmowałam i jest mi przykro że wogóle moge tak myśleć ale to chyba hormony :() szybki obiadek - rosołek z wczoraj, dogoniłam was i padam z nóg - wezmę prysznic i wskocze pod kołdre może i nie zasne ale chociaż odpoczną mi nogi ... pozdrawiam
 
reklama
Hmm hmm juz i tak mam wypchane torby po brzegi (u mnie wszystko swoje trzeba) więc i tego smoka dołożę, bo mój potem nie znajdzie sam jakby co.
Bar bra nawet Dzasti pisala ze sie nie sprawdzila u niej waga z usg wiec wiesz..

Serduszko odpocznij ! Twoj maluszek dzisiaj w niewygodnych pozycjach tyle godzin. Nie przęmeczaj sie, przeciez jest jeszcze tatuś.
Cień może tego bzykania za duzo jednak bylo hihi.
 
Do góry