reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Jest nasza bar :) Super, ze wszystko dobrze i juz bez krazka, teraz odpoczywaj duzo :) Ewidentnie do marca musisz sciskac nogi ! :)
 
reklama
Dzasti gratulacje!! Czekamy na fotke!! Szybkiego powrotu do sił!!!
Serduszko najważniejsze, że Kubus juz po operacji. A teraz też musisz pomyśleć o sobie i o maluszku.
Lewusek, Chrobek dobrze że wszystko ok.
Alabamka dobrze, ze juz doszlas do siebie będzie dobrze. A Ninka najważniejsze, że zdrowa! !
 
Bar bra nic się nie martw waga :* mój kox w brzuchu też nie jest duży :) a chyba obw. Brzucha miałyśmy jakoś taki sam? widocznie nie będziemy wypychac dużych dzieciaczkow :D i pójdzie nam to szybko i sprawnie ^^ oraz bezboleśnie ❤ haha

Serduszko ❤ trzymaj się kochana! Emocje opadły dzidziuś wytrzymał do operacji braciszka i teraz musi być wszystko dobrze!

Cień !super ze wszystko okej :) ładnie lez i zdawaj relacje co tam się dzieje!

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Bar moja lekarka twierdzi, że od 2500 dziecko jest donoszone pod względem wagi więc nie ma się co martwić na zapas. Zjedz gołąbka i zupę, zagryź kisielkiem i będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry