reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

No młody do szkoły jutro nie pójdzie. Jakiś dziwny jest. Ale zazwyczaj po szczepieniu gorączka występuje a tu nic.

Ja zdycham. Mama zrobiła gołąbki więc na kolację zjadłam a teraz zgaga meczy. już 2 Reni i nadal meczy.
 
reklama
Fanti rano syn moze byc jak nowonarodzony ; ) może taka chwilowa reakcja.
Ja mam zgage po napojach cytrusowych glownie. Dlatego tylko woda.,herbatki i ew. sok jablkowy. Reni tylko dwa razy musiałam brać.
 
Wiem wiem podreguluje trochę dietę i zobaczymy jak dobrze wszystko pójdzie to 4.03 mam wizytę kolejna
Teraz tylko to przeziębienie i będzie ok
 
Oby tak było. Ale jeden dzień w domu mu nie zaszkodzi. Zwłaszcza że całą zimę nie chorował. Nie opuścił ani jednego dnia od października więc 4 lekcje raz możemy odpuścić ;)
 
Chyba jest lepiej... Nawet apetyt wrócił... Jak leżę jest ok choc maly aktywny niesamowicie... Ale skurczy nie mam jak leze albo mylę je z jego wypychaniem sie... Chyba za bardzo zmęczona jestem....
 
Serduszko to pewnie przez emocje mialas te bóle brzucha itp.. po kąpieli się troszkę zrelaksowalaś i teraz będzie lepiej;)

Bar powinni za tydzien powtórzyć usg jeśli mają zastrzeżenia...
Moja mała w 32 tyg wazyła 2380 , więc się boje nawet iść na usg ile waży teraz? a nie jem jakoś bardzo odżywczo (najwięcej wcinam słodyczy) a granica błędu jest duża i może Grzesiu ważyć dużo więcej. jeśli czujesz ruchy bardziej niż na poprzedniej wizycie z USG to jest większy na bank , tylko lekarz źle zmierzył moim zdaniem...

Zjadłam 2 talerze kapuśniaku, popiłam szklanką mleka i teraz zajadam czekoladę .. mam nadzieję , że zasnę bez problemu i nocnych odwiedzin w kiblu he:D
 
Witam się wieczornie :)
Widzę ze coraz więcej się dzieje wsród marcowek :)
Serduszko co u Ciebie?
Maya a dostałaś sterydy na płuca?
Cień dobrze, ze jesteś w szpitalu... A może to upławy miałaś z infekcji? W końcu narzekalas na jakieś swędzenie...
Barbra Ty jesteś drobna kobietka to może Grześ tez nie będzie wielki???
Sarna a co u Ciebie? U nas połowa pokoju jest zrobiona... A jak Twój poród? Bo i bedą Ci w końcu obracać maluszka?
Mlodamama a jak Twoje łóżeczko? ;)
Fanti dużo zdrowia dla Syneczka :)
Volka w końcu zabraknie dla nas miejsca w lutym hihi
Pytałas się co z Zuzka jak ja śpię :) Zuzka się sama super bawi wiec nie mam obaw o nią... Zreszta ja śpię czujnie a ona jak coś chce to się nie zastanawia ze ja śpię tylko wola: mamusiu.... I już po spaniu ;)

Powiem Wam, ze podziwiam tego mojego chłopa... Pierwszy raz tapetuje tak Krzywe ściany a tapetę ma w cienkie paski a na jednej będzie miał grochy... Trochę docinania tez ma, a wkurza się przy tym na maksa... A ja siedzę obok niego na taborecie i dotrzymuje mu towarzystwa...
Ale kuzwa tempo pracy na niezłe.... Ehhhhhh bo dobra nie narzekam ;)
 
reklama
Do góry