reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kubuś jednak nie wytrzymal i przed 19 poprosił o kroplówkę z paracetamolem... Dostal ja ... I od razu inny chłopak. Bol go nie meczyl to zmęczony po calym dniu od razu zasnal i śpi... Ja zajechalam właśnie do domu. Ale chyba nie na długo ...
Prosiłam dziecko w brzusiu żeby poczekalo do operacji... Operacja się odbyła. I od ok 1,5 h skurcze mnie mecza. Martwię sie bo są coraz mocniejsze. Zaraz ide pod prysznic... Jak dam rade bo szczerze ledwo na nogach stoję... :(
 
reklama
Serduszko i tak byłaś dzielna! Mały w brzuszku tez poczekał cierpliwie aż starszy brat bedzie juz bezpiecznie "po"! Chyba teraz możesz rodzic, prawda? Na pewno otrzymasz pomoc i wsparcie od meza i najbliższych!
 
Kustronka... Ja się normalnie boje. chyba jak nigdy.
Az mi lży lecą. Nie tyle z bólu co z przejęcia i strachu...
 
Balladyna ja smoka do szpitala nie biorę, Hani daliśmy jak miała ok 2-3 tygodni.

Serduszko, puściły nerwy to maluch postanowił Ci nowych wrażeń dostarczyć. Powodzenia :)
 
Melduję się i ja krążek ściągnięty czułam się że za chwilkę coś mi z dupki wyleci takie uczucie trochę bolalo i rwalo ale jest już lepiej
Grześ za mało waży tzn mało przybrał od ostatniego czasu i tym samym termin z wagi się zmienił z 11 na 20 ale mam się tym nie sugerować ostatnio 3.02 było 2300 a dziś 2500 niecałe :(
Z tego powodu mam jeszcze tydzień leżeć i odpoczywać żeby troszkę jeszcze przybrał i leki też o tydzień przedłużamy ehhh :(
Na dodatek teraz gardło mnie boli i mam katar i coś mnie bierze czuje to:( jutro muszę iść krew oddać i zrobić hbs
Dzasti gratulacje kochana zaraz cie dopisze :)
Alabamka dobrze ze mąż cie wspiera to cudowne buziaki dla was:*
Serduszko Kubuś mały bohater pozdrów go dobrze ze jest ok a ty się trzymaj :*
 
reklama
Do góry