reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Balladyna ja dla mojej spokojnej psychiki spakowalam smoka:) bede sie starala nie uzywac, ale wole miec:) tak samo jak mam zamiar kupic mleko modyfikowane, zeby miec w domu jak juz wrócimy. Nie musze uzywac, ale spokoj psychiczny bedzie zapewniony:)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gratulacje Dzastibasti.
Alabamka dobrze że mąż cie wspierał w ciężkich dniach. Ro bardzo ważne. Oby mała szybko rosła i lasnie jadła.
Mnie dziś w srodku krocza kluje. I straszny śluz
 
Ja po dzisiejszej wizycie, chociaż dostarczyła zdawkowych informacji, troszkę się uspokoiłam, bo byłam już "os rana" po ostatnich wydarzeniach na forum :p W każdym razie Pani gin powiedziała, ze jeszcze nie będę rodziła ;) powiedzmy,że mam wewnętrzny spokój. Szyjka miękka, ale zamknięta.

Dziś zjadłam pyzy z mięsem z biedronki i muszę powiedzieć, że bardzo mi smakowały. Ochotę mam na pepsi z puszki, ale taką zimną.Pewnie mąż mi nie kupi, bo nie jesteśmy za napojami gazowanymi, głównie ja jestem wielkim przeciwnikiem, więc zapewne mnie odwiedzie od tego pomysłu. Wszystko przez Was, bo się naczytałam i chęci nabrałam..
 
Balladyna ja nie brałam smoczka ,bo mówiono ze małemu zaburza ssanie piersi ,ale potem żałowałam, że nie wzięłam bo w szpitalu mały był ciągle na cycu -musiał coś ciumkac po prostu a nie jeść i nie mogłam go odłożyć ... a w domu o tak dałam smoczka ... dzieci mają silna potrzebę ssania jak się rodzą . Wolałam dać smoka nic cały czas przy piersi go mieć i nie móc odłożyć .
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1455821976.946270.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455821976.946270.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455821976.946270.jpg
    102,8 KB · Wyświetleń: 159
Do góry