reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
hej :D

Ja w końcu zaliczyłam dzisiaj noc, która całą przespałem (jedna krótka wizyta w wc), jak budzik rano zadzwonił to aż się zdziwiłam, że już muszę wstawać :D Byłam rano w laboratorium, dawno tyle ludzi nie było... Pani nie umiała mi pobrać krwi na badanie płytek krwi w komorze, bo jakieś nowe próbówki mają i z igły co ma nie chciała do nich krew lecieć;/;/ Jestem po kłuta w kilku miejscach ;/ W końcu zwykłą strzykawka mi pobrała i do tej probówki wstrzyknęła. Jeszcze pobrała mi krew na na HBs i HCV.

MłodaMama dobrze, że lekarz Cie uspokoił :D A wzmianka o kluskach dobra :-D Wszystko będzie dobrze :D:D

Asieniakk dobrze, że u Was wszystko oki :D i u Was Alioloi też :)

Kciuki za resztę wizytujących && Ja podjadę dzisiaj do lekarki zapytać, czy wynik który mam wskazuje na infekcje, a jak tak czy mi coś już dzisiaj przepisze, bo wizyta w piątek.

Fanto mi się śniło, że szybko i bezproblemowo urodziłaś Bronka i że spory chłopak z niego :D:D A i rodziłaś w lutym :-D
 
Mloda - szkoda ze Ci baba stres zrobiła. Ciekawe czy się sprawdzi u Ciebie ze drobne dzidzi. Ja drobna. , niecałe 3 kg wazylam, ale cos mi sie zdaje ze moj syn drobny nie będzie.
Bylam ze szczoszkiem, i krew na magnez i alat - nie mam pojecia po co to lekarce, wizyta pojutrze. A dzisiaj zaczelam 39 tydzień : )
Ja tez sie boje najbardziej cc i tego ze bedą chcieli mnie ""czymś" poganiać albo ratować, np. skakać na brzuch : / dlatego biore męża ze sobą. Bo sama malo poważnie wyglądam i by mnie olewali.
 
A ja dzisiaj nie do życia, wczoraj się przejadłam i dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie a w brzuchu burczy :confused: do tego rano 2 razy złapał mnie skurcz łydki, i noga boli, spać mi się chce no i mała daje boleśnie popalić. Ehh dzisiaj nie mój dzień.
 
Ja po drzemce umylam gary teraz robię sobie pierogi z truskawkami :) i wstawilam na pomidorowa potem zrobię kompot jabłkowy bo dziewczyna od brata dużo jabłek mi przywiozła więc trochę na kompot a trochę do kiblu :p
Kciuki za wizytujace bo dziś was sporo :)
Mnie boli cały czas w pachwinie i z tego co zapytałam położnej tej kuzynki mojej to Grzesiu wstawia się w kanał :)
 
Ja jak wstalam dzis to pierwszy raz mialam taki dziwny bol bardzo nisko, nie wiem co to bylo. Na dodatek to byly takie bardzo krotkie bole jakby mi prady przeszly od brzucha w dol, tak ze 3 razy :p
 
Mnie trochę pobolewa jak wstaje z łozka tj te kosci w kroczu.Nie mialam takich boli w poprzednich ciazach.Miala ktoras tak ?
 
O wlasnie Lewusek, tak jakby te kosci mnie tam bolaly :) Moze maly sie wstawia glowka w kanal albo po prostu mocno naciska :p
 
reklama
Bar Bra ja dzis tez pomidorowa i placki ziemniaczane na drugie ;). Bylam troche na spacerku i powiem Wam.ze mam taka zadyszke. Serducho jakby chcialo mi wyskoczyc. Mialam w planie pomyc podlogi.ale chyba dzis nie dam rady i sie poloze.bo dzieci w przedszkolu to moge troche odsapnac. Aaa i znow troche pobolewa jak na okres.
 
Do góry