reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bar bra zdradź Ty mi co się kryje pod Twoim tekstem "robię sobie pierogi". Bo ja za każdym razem widzę Ciebie ślęczącą w kuchni, wałkująca ciasto i klejącą :D ale tak mnie dziś olśniło, że Ty pewnie masz pełen zamrażalnik mrożonych :p bo kto by miał siły, chęci i czas 3 razy w tygodniu pierogi lepić :p
 
Miednica sie rozszerza. Ja mialam takie bole ze isc nie mogłam. Ale juz po, widocznie sie juz rozlazło co miało. Lewusek dziwne ze dopiero w kolejnej ciąży to czujesz : )
 
Sporo marcowek dzis wizytuje... Trzymam kciuki za wizytujące... Cieszę się ze u tych które wizytę maja za sobą jest w porządku...
My wróciliśmy z badan. Zaszlismy jeszcze do szpitala. Rozmawialam z chirurgiem który ma operować Kube. Wiec w czwartek na 90% go nie puszcza. Niby zabieg jednodniowy ale jak to lekarz powiedzial u Kuby jest to zabieg wysokiego ryzyka i zostawia go na noc na obserwacji w razie czego.
Ostatnie badania tzn piątkowe wyszly ok. Ma tylko za wysoki poziom leku przeciw padaczkowego we krwi. Ale neurolog narazie kazał zostawić to jak jest i po operacji ponowic badania. Nóż być tak ze te zmiany leków tak wplynely na ten poziom i po operacji i unormowaniu wszystkich leków ten poziom wróci do normy bez koniecznosci zmiany dawkowania leków na padaczkę....
 
Dwie corki urodzily sie z waga 2900 a teraz jestem w 36 tyg i pewnie maly juz teraz tyle ma .W 33 tyg mial 2440.Lekarz mowi ze duzy bedzie .Zreszta dzis wizyta a w czwartek konsultacja w klinice to sie dowoem
 
A ja kilka razy miałam ostatnio takie uczucie jakby mały chciał wyjsć nie ta dziurka co trzeba, tzn tak naciskał mi na odbyt za przeproszeniem jakby mi sie bardzo kupkę chciało. Do męża sie śmiałam, ze chyba drogi pomylił:laugh2:
 
Ogólnie to ruskie robię sama i tak jak piszesz ciasto farsz potem lepie cześć zjadamy cześć mroze żeby potem maz żeby miał jak mnie nie będzie :)
A te z truskawkami to kupne :)
 
Ja urodziłam się w 37 tc i ważyłam 2100 więc mój Grzesiu już przegonil mamusie :) a tatuś w terminie i ważył 3300 więc raczej w tatusia się upodobni:)
 
reklama
Serduszko ale ogólnie chirurg nie znalazł przeciwwskazań do wykonania zabiegu mimo tych infekcji ostatnich? To już mały sukces, a że przetrzymają dobę na obserwacji to chyba nienajgorszy scenariusz, co ;) ?

Barbra czyli fifty-fifty u Ciebie z tymi pierogami ;) mimo wszystko podziwiam, bo ja mam cierpliwość do samodzielnych tyko raz do roku na Święta. Niecierpię wyrabiania i wałkowania ciasta :p

My się zaraz wizytujemy u dentysty z Arkiem. Pierwsze w życiu borowanie... On jeszcze nie wie co go czeka, a ja paznokcie ogryzam ze stresu, że zacznie w trakcie wyrywać się i go dentystka przypadkiem skaleczy....
 
Do góry