reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Heyka Ja tylko tak na chwilkę z samochodu, jestem już po wizycie, ginek stwierdził ze daje mi tydzień i powinnam urodzić...Mała już bardzo nisko, główka wstawiona w kanał, szyjki już brak, tylko rozwarcia mi nie zbadał bo stwierdził ze nie bedzie mi tam juz wkladal paluchow...aa i jest juz bardzo malo wod ale lekarz mnie uspokoil ze to jest normalne tuz przed porodem.Julka wazy juz 3040 do 3200 wiec spora takze moge juz rodzic☺mialam też ktg ale skurczy na razie brak.Kolejna wizyta wyznaczona za 2 tyg ale stwierdzil ze raczej sie juz nie zobaczymy...Ciekawa jestem kiedy mnie ruszy bo ja kompletnie nie czuję że mam zaraz rodzic ale nie mam nic przeciwko by za tydzień być już po porodzie
 
reklama
Aaaaaa przypomniało mi się- wspominałyście że boicie się, że znieczulenia wam nie podadzą. Od lipca zmieniło się na naszą korzyść, zzo jest nielimitowane i szpitalowi nfz dopłaca dodatkową kasę http://estrefazdrowia.pl/mamy-i-dziecka/porod-ze-znieczuleniem-za-darmo/ W ogólnym rozrachunku szpitalom bardziej opłacają się porody naturalne niż cc bo większa kasa wpada, z drugiej strony ryzyko, że będą robili wszystko, żeby pacjentki rodziły naturalnie ryzykując i narażając życie matki i dziecka zamiast decydować szybko o cesarce. Chyba nawet u nas na forum gadałyśmy o tym ze 2-3 miesiące temu ;)
 
U nas k.... znowu pod górkę ehhhhhh
Tapeta jest mega jasna a w niektórych miejscach ściana jest pomalowana na fioletowo... nie jest tych miejsc dużo ale wszystko przebija :/ i guzik z dzisiejszego tapetowania ehhhhhhhh
M pojechał po farbę i musi przemalowac te miejsca na biało. Mamy jakąś białą farbę w domu ale Śnieżkę która słabo kryje i na dodatek pryska. Kazałam jechać M do sklepu po farbę lateksowa i dulux a bo przynajmniej tą mamy sprawdzoną :/
Brat M składa meble do Zuzki pokoju żeby chociaż nie zmarnować dnia....
Najgorsze jest to, że M ma znowu jakieś dwie oferty do zrobienia na jutro ehhhhhhhh a w czwartek i piątek jedzie w świat... jak tak dalej będzie to naprawdę będę czekała z tym porodem do marca ;)
Super, że na wizytach wszystko ok :)
Maya to Ty już normalnie rodzisz na dniach :) ja idę na godz 16 do szpitala a jak tylko M wróci ze sklepu to idę spać ;)
 
Tak, Arusiowa, był ten temat juz podjęty na forum jakiś czas temu. Teraz cesarka i poród naturalny "kosztują" tyle samo. A szpitalowi bardziej sie opłaca jak kobiety rodzą naturalnie, bo jednak zużycie sprzętu jest większe podczas operacji, sterylizacja narzędzi, materiały, wiecej personelu..
 
Aaaaaaaaaaaaa i Zuzka jest tak zmierzla, że masakra jakaś :/ jutro na bank idzie do przedszkola!!!! Jeszcze się popisuje przed wujkiem ehhhhhhh
 
Ja się melduję po ktg. Dopiero wyszłam, bo musieli powtórzyć badanie... Tetno dziecka skakało za wysoko za pierwszym razem. Poza tym wszystko w porządku. Z tym zatruciem Pani doktor powiedziała, że skoro dobrze się dziś czuje, to nic się nie stało... :)
 
reklama
Do góry