reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka ja chocbym sie doszukiwala oznak porodu to nic nie znajduje:p mam wrazenie, ze konkretnie przenosze tego mojego malucha;) i masz racje-teraz bysmy chcialy juz urodzic a niedlugo będziemy z lezka w oku wspominac ten czas, kiedy malenstwo bylo w brzuchu. Bo nadmiar obowiazkow przy dzieciach czasem naprawdę moze przytloczyc.

Isia, Poziomka odpoczywajcie jesli tylko mozecie! Koncowka ciazy jest ciezka i organizm sam podpowie czego potrzebuje. Widocznie Wasz potrzebuje teraz zwolnic i odpoczac:) i Isia marudz tutaj ile wlezie! Jak sie wygadasz to bedzie lepiej:)

Mloda super ze wszystko ok! I ze Cie lekarz tak uspokoil:)
Jak tak czytalam wczoraj o Twojej wizycie to ciesze sie, ze w Norwegii nie ma tylu badan. Mniej stresu:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej!
I jest tak jak myślałam, także Młoda nie ma się co martwić :)

Mnie dopadł stres przedporodowy mimo,że jeszcze troszkę czasu przede mną, czuję, ze rozwiązanie już wkrótce. Boje się..
 
W sumie nie dziwi mnie że wszystko jest ok młoda. Skoro matki z bb Ci to mówią to wiedzą ;) ja nawet od swojej gin jestem mądrzejsza mówię jej o ułożeniu dziecka co innego niż ona ma usg widzi a wiedzę mam stąd.:p

Naili Ani myślę skorzystać z pierwszeństwa. Na luty się nie pisze za nic w świecie. Aczkolwiek dziwnie się dziś czuje. To może być jakiś mały symptom Ale nie musi. Poza tym dziewczyny tu mają straszaki od dawna i nie rodzą a ja pierwszy raz coś źle się czuje.
 
O nostalgicznie się zrobiło :) Volka zgadzam się w 100% że teraz nie ma co narzekać choć czasem niewygodnie i człowiek marzy o zalegnięciu na brzuchu, ale po porodzie to się dopiero zacznie jazda :p Mam noworodkofobię ostatnio i zastanawiam się czy ja przypadkiem nie powinnam zostać surogatką- chodzić w ciąży i "owoce" oddawać innym na wychowanie :p bo o ile stan ciąży całkiem lubię, tak monotonni poporodowej nie znoszę :p

Coś i wicia gniazda u mnie nie widać. Nie zdecydowałam czy łóżeczko wyląduje w pokoju Arka czy w naszym przedpokojo-pokojo-sypialnio-kuchni, bo łazienka raczej odpada, a więcej pomieszczeń nie mam :( dobrze że 2 tygodnie temu zamknęłam temat prania i prasowania, bo na dzień dzisiejszy wołami by mnie do tego nie zaciągnęli :p
 
Arusiowa, to masz dokładnie tak jak ja, ciąże lubię a opieka nad noworodkiem wręcz mnie przeraża, jak milo wiedzieć ze jest nas więcej haha
I mam powtarzający sie sen, ze nie mogę sobie poradzić z moim bobasem, pewnie moje obawy wychodzą w nocy
 
Kamila spełnienia wzystkich marzeń ;)

Alio no to w ciąży niebezpieczne takie zatrucie dla dziecka . Koniecznie o tym powiedz lekarzowi ,że taka sytuacja miała miejsce

Młoda wiadome było ,że będzie wszystko dobrze ;) to my tu mamy chyba większe kompetencje niż tamci w szpitalu ;D

Ja kurde nie mam zleconego ani razu ktg. Będę miała wizytę pod koniec lutego to się zapytam swojej lekarki czy mam gdzieś jechać zrobić ...

Ja to siły nawet nie mam wyjść z młodym na dwór ,bo zaraz czuje małe na pęcherzu i ledwo idę ;/
 
Mloda no i super wiesci ! :)

Kciuki za wizyty, bo widze, ze kilka sie wybiera ;) Dajcie znac co i jak :)
Ja do poloznej ide dopiero 2 marca takze jeszcze mam czas ;)

W nocy mialam jakis koszmar, ktos chcial mnie zabic, juz prawie bylam trupem i nagle obudzilam sie z darciem, trzeslam sie no masakra, przez 5 min nie moglam dojsc do siebie. Moj sie od razu obudzil, poprzytulal i zasnelam znow :)
Na siku standard 3 razy bylam.

Do mojegi przyszedl list z pracy, ze w ciagu 14 dni zdecyduja czy po narodzinach dziecka zmienia mu zmiane czy nie, wiec teraz wielka niewiadoma i oczekiwanie :)

Na dzis nie mam zadnych planow.. chyba umre z nudow :)
 
hej u nas ok, Mały 2900 waży, mama 101 już :( dużo załatwiania wczoraj i dopiero Was nadrobiłam. Mamy już umowę w pbkm i złoty kartonik, którego nie mogę zapomnieć w razie czego. W fundacji dostaliśmy pojemniki na nakrętki, muszę okleić i worki kupić i porozwozimy. W międzyczasie zaliczyliśmy sklepy budowlane bo przecież wiecznie coś trzeba jeszcze dokupić, już jesteśmy zapożyczeni wrr, a to jeszcze nie koniec :/
dzisiaj coś nie mogę się zwlec, chyba po wczorajszym maratonie, czekam aż mój przyjedzie bo musimy jechać zwolnienie zawieźć i ten gbs do 48 h. Boli mnie okolica pępka strasznie, jakby mi rozrywało :(
kciuki za wizyty !!!
Kamila wszystkiego dobrego :)
ehh, jeszcze 3 tygodnie :)
 
Zdązyłam przeczytać was dziewczyny i zmykam bo na 11:30 mam ginka :) musze zapytac o to gbs ... i wage malucha i ułożenie ... chyba ze stresu zapomne o wszystkim :p i jeszcze opierdziel dostane za swoją wage bo ostatnio sobie folguje :p no nic ... trzeba to przezyć ... dam wam znac co i jak gdy wróce
 
reklama
Asienka super ze wszystko ok.

Arusiowa mnie go bardziej przeraza opieka nad 2 szkrabow mniej więcej za rok, jak każde będzie chciało latać w swoją stronę, niż opieki nad noworodkiem :sorry: do czasu tej ciąży tez mówiłam ze mogłabym w niej chodzić, teraz tylko odliczam dni :D

Edit ja też jeszcze nie miałam kto, tzn miałam tylko 3 minutowy zapis tętna, nie wiem czy dziś nie będę musiała ,l ezec pod tym z 10 minut, bo poprzednio tak musiałam. .. a tak to każą się zgłaszać po terminie na ktg do szpitala w którym chce się rodzic co 2-3 dni żeby sprawdzić czy wszystko ok.

Młoda oby zmienili mezowi zmiany :tak:
 
Do góry