reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mi na mdlosci pani doktor polecila prenatal uno, można brać do 12tyg. Nie wiem czy działa bo nie próbowałam, nie mam mdłości takich jak wy, i bardzo wam współczuję :(
 
reklama
Dziewczyny a orientujecie sie moze jak to jest ze stosowaniem paracetamolu w ciazy? Ja staralam sie unikac tabletek nawet gdy nie bylam w ciazy, ale teraz ledwo wytrzymuje z bolem glowy. Nie da sie normalnie funkcjonować :( i tak sie zastanawiam, czy jedna tabletka nie zaszkodzi..
 
Możesz spróbować, może akurat Ci pomoże. :-) zauwazylam u siebie nowy objaw, spodnie w biodrach i pasie robią sie opiete. A odczuwam to dosyć mocno bo wszystkie mam takie z wyższym stanem.
 
reklama
Ja rowzniwz stosowalam nakladki bo mialam popękane sutki, mala jadla godzinami i moczyla, gdy tylko wyschly to pekały i krwawily, gdyby nie nakladki to bym chyba odpuscila sobie karmienie tak bolało. No i tez bepanhenmi pomagał i położne polecały wietrzyć. A córka jak sieprzyzwyczaila do nakladek to bez nich niechciala ssać... u mnie wietrznie jak nie wiem, a dziś pakowanie i jutro na 3dni do szpitala na badania z mała, boje sie nigdy nie miala pobieranej krwi...
 
Do góry