reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny, nie nadrabiam z czytaniem Was tyle piszecie ;). Ja już od wczoraj nad Bałtykiem. Mimo zmiennej pogody i tak jest cudnie :). Nadal nie mam objawów, ale powiem Wam, że brzuszek już lekko zaokrąglony, ale niestety to jeszcze nie jest ciążowy raczej. Podejrzewam zatrzymanie wód w organiźmie? Już wolałabym żeby urósł, bo póki co wyglądam jakbym za dużo zjadła...takie sadełko bee :p.
 
reklama
LapisLazuli trzymamy kciuki i czekamy w srode na dobre wiesci ;)

Co do wozkow to nie mam pojecia na razie, widzialam kiedys na ulicy u jednej kobietki wozek iCandy i byl cudowny ale jak zaglebilam sie w ceny to ja Cie krece :D
 
Witam
Podczytuje Was ostatnio i cały czas się zastanawiam czy już dołączyć, czy jeszcze się wstrzymać. 2 kreski na teście (a właściwe na kilku) ujrzałam już 2 tyg temu. Niestety euforii towarzyszył ból brzucha - jak na okres i mocniejszy. Zaniepokoiło mnie to, bo w pierwszej ciąży nic takiego się nie działo. Na wizycie moja gin stwierdziła, że ciąży na razie nie czuje, do tego zauważyła plamienie, także nie dała mi dużych szans na utrzymanie ewentualnej ciąży :(. Dla spokoju dostałam duphaston. Po zrobieniu bety, która wskazała wczesną ciążę, moja gin nadal nic nie wyczuwa. Teraz tylko wyczekuje na środowe usg, które rozwieje wszelkie wątpliwości. Jak zobaczę zarodek i serduszko bijące to będę płakać ze szczęścia. Cały czas staram się nie przyzwyczajać do myśli o maluchu, bo różnie to może jeszcze być, ale coraz trudniej mi :(.
Przyjmiecie być może kolejną marcówkę?
Dodam, że jestem już mamą sierpniowego trzylatka.

Witaj u nas ☺ trzymam kciuki za serduszko ☺ i oczywiście w środę dawaj odrazu znać co na usg ☺
 
Siwa 88 powiedz mi jak rozwiążesz kwestie spania starszaka. .. czy zostawiasz go w łóżeczku czy zapewnisz mu łóżko dla starszych z barierka ? ☺
 
Manka ja tez dzis właśnie oglądałam iCandy :-) cudo tak jak Qiunny ale ceny... Zacznę chyba odkładać :D
 
Milagros24 ja chyba tez :D chyba ze znajde jakis super odpowiednik, ale watpie :p jak juz raz cos mi sie spodoba to nie ma bata :)
 
Bardzo by mi tylko zależało zeby na zywo zobaczyć ten wózek moc poprawdzic a póki co żaden ze sklepów w moim miescie go nie ma :(
 
Ja widzialam wczoraj na zywo w Mothercare :) ale jeszcze nie probowalam prowadzic ani testowac, czuje ze to jeszcze za wczesnie :p
 
To fakt, ale wątpię zeby na moja wioskę przez te 8miesiecy ktos odwazyl sie sprowadzic właśnie przez cenę :-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Czytam Was na biezaco ale jakos nie mam weny, zeby cos napisac.
Dzisiaj rano zauwazylam male plamki krwi na bieliznie, w sumie takiej brazowej. Nadal lekko plamie, a raczej mam taki brazowawy sluz.
Umowilam sie na wizyte w polskiej klinice we wtorek. Prace mam taka, ze nawet jakbym byla martwa to i tak nie dostalabym wolnego w poniedzialek ;/

Naczytalam sie w internecie co to plamienje moze oznaczac i od rana na przemian rycze i sie smieje. Bo to mnie cos pocieszy, to dobije. Dobra, koncze z czytaniem i czekam na wtorek ;)

Pozdrawiam Was kochane
 
Do góry