reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
U mnie w pracy sa teraz dwie dziewczyny w ciazy, juz maja spore brzuszki i pracuja normalnie w tych godzinach wiec albo nie chcialy sie przeniesc na dzienna zmiane albo nie dostaly pozwolenia.. musze sie popytac ;)
 
Manka mysle ze by mij pozwolila gdybym miała lekką prace, ale ze pracuje w halasie z chemikaliami i dużo dźwigam to od razu dostałam zakaz pracy, a o nockach wiem ze względu, a ze jeszcze nie ma zarodka i pani doktor przyjmuje u mnie w miescie tylko we wtorki, wiec musialabym iść w poniedziałek do pracy ale jak powiedziałam ze mam nocna zmiane to powiedziała ze wgl, nie ma opcji.
 
To dlatego pracujesz :-) jak mieszkałam w Irlandii to pracowala ze mną dziewczyna tez juz ze sporym brzuszkiem,bylam kucharzem ona kelnerka, temperatura tez nie zaspecjalna. Ale pracowala,ze względu ze tam jakis czas musi być przepracowany dokladnie nie wiem bo nie planowałam wtedy dziecka i sie nie orientowalam ;) Natka wie więcej na pewno, jest na bieżąco :)
 
Z tego co czytalam to ogolnie moge odejsc na zwolnienie miesiac przed porodem.. ale wiem ze tyle na tej zmianie nie wytrzymam, moze max 5 miesiecy dopoki brzuch nie jest jeszcze uciazliwy a pozniej nie wiem, albo chorobowe albo bezplatny urlop ;) Nie ukrywajac to ja nawet nie bedac w ciazy tak zawsze jestem zmeczona po tych godzinach pracy a co dopiero bedzie teraz .. eh laski, same problemy z ta praca :D
 
reklama
Nie martw się, ja tez zawsze po pracy zmęczona wracałam, brak sily i chęci na nic a teraz to mam chyba aż za dużo energii bo spac nie mogę :-)
 
Do góry