reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Roxi,ciężko mi sobie nawet wyobrazić przez co przechodzisz trzymaj się :(

Zazdroszczę dziewczynom ktora o 21 juz śpią ! Ja o godzinie 3 jeszcze patrzę w tv, nie mogę zasnąć, później nie mogę wstac, w ciagu dnia nie śpię. Zmuszam sie zeby wczesniej sie położyć i nic z tego a rano budzę sie kolo 9. A zawsze mogłabym spac cale dnie. :x

Volka super ze wszystko ok
 
Ucielo mi wiadomość...
Volka super ze wszystko ok :-) tez planuje urlop w przyszłym tyg ale nie zapytałam Pani doktor i w sumie nie wiem juz czy jechać...
 
Natka, Siwa, Goka super, że wizyty udane.

Volka dobrze, że pojechalas, teraz możesz spokojnie odpoczywać na wakacjach.

Jutro przyjeżdżają do nas tesciowie. Mama mojego M. zadzwoniła dziś o 20 i powiedziała że jutro przyjadą. Ech jak ja uwielbiam takie wizyty.

Mojej Hani spodobało się nowe łóżko, od razu się do niego położyła.
 
No i pościel w ukochane kotki.
 

Załączniki

  • 1437770441520.jpg
    1437770441520.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 47
Chrobek, gdzie takie fajne lóżko kupiłaś ? A co do pościeli miałam ostatnio takie kotki na paznokciach :-)
A Malenka wydaje sie jeszcze mniejsza w takim dużym lozku :-) urocza :-)
 
Nailie ciężko powiedzieć czy robię na zamówienie bo robię tylko dla siebie rodziny i znajomych. Teraz na weekend mam dla siebie na rocznicę i dla znajomych 2 piętrowy więc trochę roboty mam z ozdobami zwłaszcza.
 
reklama
Chrobek dziękuję za odpowiedź :-) przyjaciolka szuka dla synka cos podobnego to ja odesle do allegro :-)
 
Do góry