reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar Bra nl to fakt.. Moj codziennie od 7-15 ale jak on sprząta to .... Wole sama, chyba ze naprawdę mi sie nie chce to wtedy on sprząta. Ale u nas jest tez inaczej bo my mieszkamy u rodziców jeszcze, wiec jest u mnie sporadycznie jakies dni. Ale jak juz będziemy na swoim to nie będzie miał lekko. :)
 
reklama
Hej :-)

Mam takie pytanko do was, bo nie wiem czy się martwić czy cieszyć ale od 3 dni już nie mam mdłości, trwały tylko 2 tygodnie i teraz cisza... Jak myślicie, jest się czego obawiać?
 
Hej :-)

Mam takie pytanko do was, bo nie wiem czy się martwić czy cieszyć ale od 3 dni już nie mam mdłości, trwały tylko 2 tygodnie i teraz cisza... Jak myślicie, jest się czego obawiać?

W ktorym tygodniu jestes ? ;) ja w 5 dopiero i nie mialam jeszcze ani mdlosci ani wymiotow, wiec jak na razie sie ciesze ;) mysle, ze nie masz powodow do zmartwien ;)
 
Ja w 6 i sporadycznie cos mnie zemdli ale nie wiem czy to ciaza czy mój wrażliwy żołądek. Ale piersi raz mnie bola raz nie. To samo z podbrzuszem, zalezy jaki dzień.
 
Witam się w południe. Dopiero teraz mam chwilę. Rano sprzątanie, gotowanie teraz synek ogląda bajeczkę a ja mam chwilę na forum. Roxxie tak strasznie mi przykro. Trzymaj się. Goka80 i Siwa88 gratuluję, super wieści. Dziewczyny pracujàce zagranicą współczuję ze musicie tak długo pracować ja zamierzam od września iść na zwolnienie. W pierwszej ciąży pracowałam prawie do 7 m-ca i strasznie się męczyłam.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Mdłości zaczęły mi się w 6 tygodniu, teraz jestem w 8 i koniec, niedobrze mi tylko jak nie jem regularnie, ale z rana to już cisza...
 
No to spokojnie :-) moja koleżanka miała dwa tyg mdlosci dwa tygodnie spokój i tak do 7mca... :-) nie zawsze objawy sa równomiernie rozłożone czasowo :-) ciąża nie idzie równym tempem czasami slabiej daje o sobie znac czasami mocniej :-)
 
No mam nadzieję że wszystko ok :-) usg mam dopiero za miesiąc, ale jutro widzę się z położną i powiem jej, zapytam czy to normalne. Mogłabym iśc prywatnie do polskiej kliniki na usg, ale ta przyjemność kosztuje 100 funtów...:wściekła/y:
 
reklama
Do góry