reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Chrobek a co do wizyty teściów, moi robią to samo. Zazwyczaj pukają do drzwi jak wchodzę do wanny, jak moja mam śpi po pracy (mieszkam do konca remontu u mamy), cale szczęście nie zostają na dluzej niz kawa czy herbata
 
reklama
roxxi tak mi przykro :( trzymamy kciuki za nastepne dwie kreseczki :*
Dziewczyny, ja dopiero skonczylam prace, zanim sie ogarne to bedzie pewnie 3 am :) Dobranoc Wam :p
 
No i trzeba wstac śniadanie zrobić bo dzieciak juz na nogach (a raczej na raczkach) i zaraz będzie niezadowolony. Pogoda u nas zapowiada się nieciekawie, wiec wielkiego wypadu nigdzie nie zrobimy. Za to dzis ogarniamy chatę, ciekawe ile będę w stanie zrobić :p. Miłej soboty dziewczyny :)
 
Roxxi strasznie mi przykro :-( trzymaj sie

Laski, ja już po badaniu. Wszystko w porządku. Serduszko bije. Dziecko duże, 14 mm ma już. Mogę spokojna jechać :). Nie kazał na bóle nic brać, ew.nospe albo apap.
Volka no widzisz niepotrzebnie sie tak martwiłaś i stresowałaś.... super że wszystko jest w porządku :D Udanego urlopu :D
Ja już po wizycie.Maluszek jest i ma malutkie serduszko:)Odetchnęłam z ulgą. Natka cieszę się,że u Ciebie wszystko ok.Violka udanych wakacji.My też wybieramy się samolotem na wakacje.
Super że wszystko w porządku :) :)
roxxi tak mi przykro :( trzymamy kciuki za nastepne dwie kreseczki :*
Dziewczyny, ja dopiero skonczylam prace, zanim sie ogarne to bedzie pewnie 3 am :) Dobranoc Wam :p
mam nadzieje Manka że sie wyspisz.... Masakra ja sie kłade najpóźniej 22:30 ale zasypiam od razu bo o północy jeszcze mam pobudke żeby młodemu leki podac...

Moje chłopaki już śniadanko jedzą ja jakoś nie mam apetytu, kawke pije.Na koncercie było świetnie chłopcy sie wyskakali za wszystkie czasy chyba hehe... Nawet ten mój chorowitek poskakał troche co mnie ogromnie cieszy :happy: Zaraz bede mojego budzic i trzeba sie brac za sobotnie porządki. A ja jak zwykle mam lenia ogromnego :D
 
Roxi przykro mi raz jeszcze trzymam ciuki i czekam na dobre wieści ;-)

Goka80 Volka
super że wszystko jest ok :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny :-)
Dopiero co wstalam, miałam problem z zaśnięciem jak zwykle :/ a do tego wstalam z katarem, zawalonym gardlem takze pięknie pięknie :(
 
Czesc laski :) Ja dopiero co otworzylam oczy, nawet sie wyspalam,,pogoda zapowiada sie piekna wiec ogarniamy chatke i jedziemy na jakies zakupy :p a co do mojej pracy, to troszke sie martwie czy aby takie popoludniowo nocne godziny mi nie zaszkodza ;)
Udanego weekendu zycze :) :)
 
Manka,ja tez miałam taki tryb pracy,konkretnie trzy zmianowy. Wiec 6-14 14-22 22-6 i Pani doktor powiedziała, ze w żadnym wypadku nie mogę chodzić na nocna zmianę, nawet jesli miałabym super lekką prace
 
reklama
Do góry