reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Urlop mam aktualnie i może dlatego,ale jak się dowiedziałam o ciąży to jeszcze 3dni pracowałam i tez czułam sie super :-)
 
Mi tez banan na ustach towarzyszy od poczatku :D w pracy sie pytaja co taka zadowolona ale jeszcze ani mru mru bo czekam na potwierdzenie od lekarza :p
Dobra koniec lezenia, wstajemy sie ogarniac. Milej soboty wszystkim :) !
 
Z tego co czytalam to ogolnie moge odejsc na zwolnienie miesiac przed porodem.. ale wiem ze tyle na tej zmianie nie wytrzymam, moze max 5 miesiecy dopoki brzuch nie jest jeszcze uciazliwy a pozniej nie wiem, albo chorobowe albo bezplatny urlop ;) Nie ukrywajac to ja nawet nie bedac w ciazy tak zawsze jestem zmeczona po tych godzinach pracy a co dopiero bedzie teraz .. eh laski, same problemy z ta praca :D

No współczuje wam ja się cieszę że w mojej pracy nie ma problemu i od razu poszłam na l4 a co se myślą moi współpracownicy to mi wisi :p mam super kierownika który jak się dowiedział to sam mi zmienił grafik na wolne żebym już nie przychodziła bo chudzinka jestem i boi się o mnie a wiedział że bardzo chciałam dziecko i się starałam :)
 
U nas sie w sobotę nie sprząta :-) sobota i niedziela jest dla nas, sprzątamy w tygodniu tak zeby w weekend byl luz :-)
 
Mi tez ciągle cos pyka wiec dalej siedzę :D a co do sprzątania zdecydowanie łatwiej zdobic to w tygodniu jak i tak człowiek jest na chodzie :-)
 
reklama
Też tak uważam ale mój pracuje od 7-19 a czasem do 20 więc jak przychodzi to jest tak padnięty że ciężko jest zabrać się za sprzątanie :(
 
Do góry