reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Laski, ja już po badaniu. Wszystko w porządku. Serduszko bije. Dziecko duże, 14 mm ma już. Mogę spokojna jechać :). Nie kazał na bóle nic brać, ew.nospe albo apap.
 
reklama
roxxi bardzo mi przykro nawet niewiesz jak bardzo . Dziewczyny tutaj sie nie znaja ale wszystkie mamy te same zmartwienia i przezywamy gdy ktorejs z nas cos sie niedobrego dzieje .Trzymaj sie cieplutko a ja trzymam kciuki za dwie kreseczki na tescie
 
Roxi nim się obejrzysz będziesz znowu widzieć dwie kreseczki. Wszystkie przeżywamy wszystko bardziej niż zwykle ale of tego tez jesteśmy żeby wzajemnie się uspokajac. Życzę wszystkiego co najlepsze regeneruj siły i głowa do góry :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
roxi trzymaj sie i duzi odpoczywaj!!!
Violka udanych wakacji super, ze wszystko ok!!
ja tez lece do Polski 15.08
:-D
 
Roxi współczuję, mam nadzieję że szybko Wam sie znowu uda.

Ja też mam na wrzesień kupione bilety na weekendowy wyjazd, ale latanie bardzo mnie stresuje więc pewnie odpuszczę.

Jeśli chodzi o smarowanie brzucha, to zdaje się że nie jest wskaxane w pierwszym trymestrze. W sensie masowanie brzucha. Ja poprzednio używałam kilku kremów ale najbardziej pasowała mi Mustella. Podobno to i tak kwestia genów więc za wiele sie nie poradzi.
 
Ja już po wizycie.Maluszek jest i ma malutkie serduszko:)Odetchnęłam z ulgą. Natka cieszę się,że u Ciebie wszystko ok.Violka udanych wakacji.My też wybieramy się samolotem na wakacje.
 
Hej dziewczyny ja to tak na szybko, później was nadrobie. Mój maluszek na swoim miejscu z pięknie bijącym serduszkiem, wszystko zgodne z om czyli dziś 6 tydz i 6 dzień. Jestem bardzo szczęśliwa :-) jedyne zmartwienie to malutki krwiaczek ale we wtorek pójdę do mojej ginekolog żeby mi jakieś tabletki przypisała.
 
Volka cale szczęście :)

Roxxi przykro mi, mam nadzieje ze szybko odtrzasiesz sie po tej stracie.

Siwa super, dobre wieści :).

Dziś relaxik wieczorem - Lech Free i chipsy i film :p. Tylko jakiś film musze wymyślić!
 
reklama
Pampuszek ,zazdroszczę oglądania filmu. Ja od tygodnia ia po 21 w l
łóżku leżę i zasypiam zaraz .. taka zmęczona ... dokuczliwy objaw ciąży, ale na szczęście jedyny póki co ...
 
Do góry