reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Super, że mieskzanko Wasze :D Teraz to co ja lubię najbardziej, urządzanie Cie czeka :):) A umeblowane macie? Czy swoje mebelki musicie miec? Pewno bardzo szczęśliwa jesteś :) Teraz to dopiero nienadąrzysz z czytaniem forum :p

Umeblowane ale wiesz ja chce,po swojemu, meble fajne, ale i tak lozko dzieciakom trzeba kupic, mam juz nawet wizje udekorowania balkonu.... ehhh nie moge sie docsekac kiedy pojade do castoramy :)
 
Witajcie. U mnie też objawy jakos slabo albo wcale wyczuwalne. Nawet piersi nie bola a dzis przymierzylam ze 20 stanikow przy zakupie. Przed chwilka zjadlam przysmazone pierogi mniam pyszne byly.... ja na razie sie wyluzowalam i nie stresuje sie chyba brakiem objawow bo co mi to da...
 
Witajcie. U mnie też objawy jakos slabo albo wcale wyczuwalne. Nawet piersi nie bola a dzis przymierzylam ze 20 stanikow przy zakupie. Przed chwilka zjadlam przysmazone pierogi mniam pyszne byly.... ja na razie sie wyluzowalam i nie stresuje sie chyba brakiem objawow bo co mi to da...

Tez masz juz potwierdzana ciaze przez lekarza czy jeszcze nie ? ;)
 
Mam potwierdzoną, ale jak byłam to nazwał to wczesną ciążą, serduszka nie było jeszcze widać, miałam mieć w środę wizytę ale odwołali mi i teraz mam znów po niedzieli w środę... także czekam....
 
Dziewczyny, ja juz od pewnego czasu mam bilety na lot do Polski na 28 sierpnia. No i bede dopiero w 2 miesiacu ciazy. Teraz mam dylemat czy leciec czy nie bo sie tez naczytalam roznych rzeczy :) Co myslicie ?

Ja mam bilety na 13 sierpnia a powrot na 20ego. To bedzie 10 tydzien. I lece. W pierwszej ciazy tez latalam. W 10, 12, 14 i 16 tyg. A potem jeszcze w 20, 22, 26 i 28 :) Synkowi nic a nic nie zaszkodzilo :) wiec dalej jestem dobrej mysli i latam:)
 
Volka daj znac potem co i jak...

Ja sie zdrzemnełam troszke i w sumie żałuje bo czuje sie dużo gorzej niż wcześniej... ale musze sie zebrac do kupy bo po 19 idziemy na koncert z dzieciakami...

LilithGoth my zmieniamy mieszkanko na wieksze za miesiąc juz po urlopie... także też bede miec dużo roboty ale i radości :D
 
reklama
Dziewczyny ja już po zabiegu . Spałam teraz 2 godz. Zabieg miałam o 12, nic nie pamiętam, nawet kiedy się obudziłam, podobno zasnelan od razu znowu. Stres był rano. Robili mi jeszcze jedno usg ale bez zmian. teraz boli brzuch jak na okres i krwawienie. Wszyscy sympatyczni, lekarz, anestezjolog.
 
Do góry