reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
mój powiedział, że pojedyncze ukłucia są normalne, a razie silniejszych bóli brać nospę. Mnie w pierwszej ciąży mocno bolał, nie wiem czy to może z powodu tyłozgięcia. Teraz ciągnie mocniej po dłuższym chodzeniu. Też na Duphastonie jestem.
A z mdłościami to ja tez raz mam raz nie. Wczoraj miałam wieczorem i dziś rano.

Natka, udanego usg, daj znać.
Mnie kłuje jak sie szybciej zerwe z łózka albo gwałtownie porusze a niestety u mnie to czeste jest bo jak młody ma atak to szybko trzeba reagowac.


Natka oby same dobre wieści były z wizyty. Trzymam kciuki

Ja mam dziś usg ale dopiero po 19, więc jeszcze cały dzień. Już nie mogę się doczekać tej 19, bo zaczynam się stresować. Dam znać po wizycie
nie stresuj sie :)
czekamy na wieści

Juz po wizycie :) Wg usv 7 tydzien 1 dzien ;) Serducho bije ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
No to super wieści :)

Dziewczyny jakie macie ciśnienie w ciąży???
Ja niewiem czy nie mam za małego ciśnienia. W wcześniejszych ciążach nie miałam problemów z ciśnieniem. a teraz codziennie jak mierze to raz tylko miałam 120/70 a tak to 100/50, 110/55....

Współczuje Wam tych mdłości kobiety...
Ja przy drugiej ciąży wymiotowałam non stop od 9 tc do 18 tc.... ciągle spadałam z wagi masakra to była także sie ciesze że teraz te mdłości są tak rzadkie.
 
Ostatnia edycja:
Bar Bra a pytałaś może już lekarza czy to groźne itd?? Bo ja mam wizyte dopiero 5 sierpnia a niepokoi mnie to ciśnienie troche...
 
ja mam zawsze wysokie okolo 135-78 :) wczoraj z nerwow mialam 150/90 :p :rofl2: ale monitorujemy i oki co bez leków się obchodzi, po prostu nie moge sie denerwować :-)

matko ja zaraz ide na obiad bo juz wysiedziec w domu nie moge :) poki co tylko mdłości mam nie wymiotuje :-) pilnuje diety mocno więc nie jest źle póki co schudłam 1,5 kg :) jeszcze troszke mam nadzieje spadne na wadze dzieki diecie i jak tylko zrobi sie troszke chłodniej to ćwiczeniom i mozemy tyć :p :-D moja lekarka nic tylko mnie zawala przepisami na chłodniki i przeciery warzywne :rofl2:
 
Czesc dziewczyny :) Widze z rana same dobre wiesci :)
Lllith gratki mieszkania, nie ma to jak na swoim ;)
Dziewczyny od ktorego tygodnia mniej wiecej mecza Was te nudnosci, wymioty ? ;)
 
Niskie cisnienie w ciazy jest lepsze niz wysokie. Wysokie w czasie pozniejszym grozi rzucawka. Przy niskim jest ryzyko zaslabniecia i upadku .Powinno sie duzo pic nie przegrzewac organizmu . Na niskie cisnienie ma tez wplyw dlugie stanie .
 
no lewusek ma racje juz lepiej być słabizna niz tak jak ja... u mnie np pierwsza ciaza musiala byc tydzien wczesniej rozwiazana przez ciśnienie
 
reklama
Do góry