reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Natka oby same dobre wieści były z wizyty. Trzymam kciuki

Ja mam dziś usg ale dopiero po 19, więc jeszcze cały dzień. Już nie mogę się doczekać tej 19, bo zaczynam się stresować. Dam znać po wizycie
 
reklama
Volka ja się do siebie rano uśmiechałam że póki co całkiem nieźle się czuję i chyba sobie wykrakałam, bo jakoś mi śniadanie zaczyna ciążyć w żołądku :unsure:

Chrobek nas też czeka zaraz wymiana łóżka, ciekawe jak to będzie, bo mała w swoim w ogóle nie chce spać.

LilithGoth gratuluję mieszkanka

Serduszko haha to nieźle z tymi chipsami :-D

Fruzka ojej szkoda że nikt go nie cofnął, że coś zostawił

Sylvi mi też mówił, że lekkie pobolewania, ukucia są normalne, bo macica się powiększa, w razie co wspominał o nospie.

Natka gratulacje :tak:

Trzymam kciuki za wizyty :tak: Ja wczoraj tak się obżarłam, że dziś nie mam ochoty na nic, a tyle dobroci sobie wzięłam do pracy i nic, w ogóle mnie nie ruszają :sorry:
 
LIlith zazdroszczę, ja też już bym chciała się pakować i przenosić na swoje a jeszcze długa droga..

Natka super! dobre wieści z rana! :)

Fruzka mój dlatego zazwyczaj płaci kartą bo też jest gapa, ja zresztą też. ;x

co do bólu brzucha, mnie dosyć często boli, ale ja bardzo dużo chodzę, jak się oszczędzam jest ok, ale mam psa i musi się wybiegać więc co 2 dzień długie spacery chociaż żeby nie rozniosła mi mieszkania, a co najśmieszniejsze waży niespełna 3kg, a energii ma jak 30sto kilowy psiak :)

U mnie dziś odkąd podniosłam głowę z poduszki okropne mdłości, wszystko stoi mi w gardle. także zmykać coś zjeść :)
 
reklama
Do góry