reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Az spojrzalam na paznokcie. Rzeczywiscie mam mnostwo bialych plamek.
Bylam u GP. Jak na razie to nie wiem nic, bo bylam sie tylko zarejestrowac. Teraz musze sie umowic na wizyte jak uda mi sie ogarnac jakis dzien wolny w pracy.
 
reklama
z tą pracą zdalną nie do kocna tak jest ... ja pracuje srednio do 10 godzin maks ale nie mam czasu na domwoe obowiązki - jak jestem w pracy to w pracy a nie troche w pracy a troche w domu ;) :-D
 
ironia ja nie wiedziałam o ciąży i piłam piwko na dniach Knurowa i w pracy dużo podnosiłam bo nie było nikogo ale jak ci lekarz powiedział że na początku nic się nie stanie to dobrze bo w sumie jak się dowiedziałam to byłam przestraszona czy nie zaszkodziłam fasolce.

misssoni witamy i gratulacje :-)

lilithgoth fajna oferta :-p daj znać jak reszta mieszkań,my na razie czekamy aż babka z mieszkania przyjedzie z wakacji i myślę że je bierzemy jak do tego zcasu nikt go nie kupi.
ja też ostatnio nie umie nadażyć za dziewczynami tyle piszą ;-)
 
nailie u nas zima to przewaznie temp kolo -10st i mnostwo sniegu:) nigdy nie zapomne jak na 5 dni przed porodem brnelam z zakupami w sniegu po tylek bo tak nam droge zawialo, ze nie dalo sie autem przejechac;) porzucilam wiec auto na srodku drogi i szlam:-D

volka ja tez sie wlasnie zastanawiam czy nie zaczac brac witamin na wlasna reke. Bo dosyc kiepsko sie czuje. Moze to wlasnie przez brak jakichs witamin..
 
Ironia ja też nie wiedziałam o ciąży a byłam w górach .. chodziłam codziennie po 20km na nogach z ciężkim plecakiem, wieczorami alkohol .. tez byłam w panice ..
 
No właśnie on mi nic nie zapisał tylko kwas foliowy kazał brać. Pójdę dziś do apteki i na pewno coś mi dadzą. Mam tylko nadzieję, że to w żaden sposób nie zdążyło wpłynąć na dzidzię.
 
Mi lekarka mówiła w poprzedniej ciąży , że kwas foliowy przed ciążą 3 miesiące a jak się już zajdzie trzeba uzupełniać suplementy dla kobiet w ciąży.
 
Dokladnie .Ja kwas foliowy bralam 2 miesiace zanim zaszlam w ciaze .Teraz ten fembion1 vit i kwas foliowy .Na opakowaniu pisze ze fembion1 jest do 12 tygodnia
 
reklama
Lilith szukacie mieszkania na wynajem? Oby coś się znalazło sensownego

Volka mi w poprzedniej ciąży gin zalecił tylko kwas foliowy do 12 tyg, potem mogłam włączyć witaminy, wcześniej mówił by nie brać.. Niestety za każdym razem źle się po nich czułam, więc nie brałam, tylko później żelazo. Córka urodziła się zdrowa i do dziś ani razu nie była przeziębiona :tak: No może raz katar miała, z miesiąc temu, ale bez tragedii. Plamki to też z niedoboru wapnia i żelaza, albo musiałaś się uderzyć w to miejsce gdzie wyskoczyły

KubusiowaMama o to do przeżycia, myślałam że jakieś -30 was tam odwiedza :-)
 
Do góry