reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

JA też nie dostałam na razie żadnych witamin ale poczekam za 5 dni mam wizytę i jak mi nic nie da to zapytam go.
Ja się dziś fatalnie czuję więc zapodam sobie jakiś film i zmykam poleżeć w łóżku potem się odezwę sorki ale nie mam siły nawet pisać w taką duchotę:sorry:
 
reklama
Ja dziewczyny biore jeszcze magnez . Na poczatku pobolewal mnie brzuch i mialam skoki cisnienia wiec dostalam jeszcze magnez100
 
ironia, u mnie tak było jak młody był w przedszkolu, praca od 8 do 15/16, a potem wieczorkiem trochę, ale teraz mój system się rozwalił. jest nadzieja, że we wrzesniu wszystko wróci do normy, bo idzie do pierwszej klasy i świetlicę też wykorzystam:)
 
Dziewczyny nie przesadzajcie z suplementacją. Wielu lekarzy mowi że kwas foliowy na początek wystarczy. Moj podał mi jakąś nazwę ewentualnie
, jakbym chciala. Pamiętajcie też że firmy farmaceutyczne płacą lekarzom..
Roxi bardzo mi przykro.
Trzymam kciuki za niepewne fasolki.
Ja wczoraj przesadzilam, malo odpoczynku i wieczorem rozbolalo mnie w lędźwiach : (
 
Hej ja już po moje maleństwo ma 15.5mm nie pokazał serducha. Ciąża zagrożona luteina na podtrzymanie zakaz sexu i leżenie. Wy tez macie tak że jedne badania na skierowanie reszta platna ?toxo mam płatne. Pytałam czy na usg mogę tatulka wziąść to nie pozwoliła.
 
Ostatnia edycja:
A co do witamin moja gink powiedziała że teraz są swoje owoce i warzywa ze to i kwas starczy. Mi z OM wychodzi termin na 7.03.a z usg na 4.03
 
Ja nie biorę żadnych witamin oprócz kwasu foliowego zaleconego przez lekarza. Fruzka ja chodzę prywatnie i wszystkie badania są płatne. Kciuki za fasolkę trzymajcie się mocno. Dziewczyny czy wy też cały czas jesteście głodne? Normalnie od lodówki nie odchodzę. Mogę wszystko wszędzie i o każdej porze.
 
Ja tez tylko kwas foliowy tylko to mi laze lekarz brac. Ja z tego co wiem to wszystkie badania bede miala za darmo, ale w Irlandii sa dopiero po 12 tyg.

Misssoni ja bym mogla nic innego nie robic tylko jesc xd

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry