reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

sylvi to fajna praca :D i pracujesz zdalnie? :)


no u mnie też dołek bo kurcze gorąc w mieszkaniu straszny matko juz 10 musze sobie ogarnąć jaki obiad koło 12 bo o 13 mąż przyjezdza po mnie :D :rofl2: nie ma opcji ze bede dziś gotować o nieee... wczoraj kurczaka grillowałam i prawie sie stopiłam :p
 
reklama
Ironia, tak mam biuro domowe:) ma to swoje dobre i złe strony, ale teraz akurat się cieszę, że nie muszę nigdzie jeździć do pracy, syn ma wakacje, więc też teraz przeważnie ze mną w domku. Poza tym wystarczy laptop i net i mogę pracować w każdym miejscu:)
 
no to witaj w klubie ja zarządzam teraz z fotela hihi :D wszyscy pracownicy tez zdalnie i kazdy z innej czesci kraju :D tez mamy młode wiec wszystkie jestesmy zmotywowane do pracy ;-)
 
Duncia dlatego ja się czasami zastanawiam czy kraje zachodnie nie mają lepszego podejścia np z tym późnym usg. Ale z drugiej strony jakby coś było nie tak, to bym się pewnie biła po głowie, że można było coś pomóc wcześniej, a się nie dało, bo nikt tego usg nie chce robić.

Sylvi z jakiego języka tłumaczysz?
Fajna taka praca w domu, siadasz kiedy chcesz, w miarę możliwości i w chałupie wszystko porobione, tylko ja to nie wiem czy bym miała tyle mobilizacji, żeby już przy tym kompie usiąść i popracować :sorry:Pewnie by zaraz było a to mamo to, a to mama jeść, a to pić, a to nie wiadomo co
 
nailie, z niemieckiego. No można się przyzwyczaić, chociaż z tym mamo jeść, itp. to tak właśnie wygląda. No ale w międzyczasie można obiad ugotować, pranie wstawić, itp., tyle że godziny pracy się przeciągają.
 
Dzien dobry. Ale naklepalyscie tych postow. Nie nadrobie przepraszam.

Roxi przykro mi bardzo :(

wczoraj bylam ogladac to mieszkanie w ogloszeniu bylo dwa pokoje 45m2 wczodzimy a tu kawalerka ze scianka dzialowa gdzie w pokojach nie ma,jak sie ruszyc a mieszkanie mialo max 30m2. Dzisiaj kolejne dwa do ogladania
 
Roxi- bardzo mi przykro :(
U nas dzisiaj w nocy była taka burza, że jak się obudziłam to potem z pół nocy nie mogłam zasnąć, tak trzaskało. No i mdłości też mnie dopadły. Teraz już po śniadanku, więc nie jest źle.
Powiedzcie laski, czy Wy też macie takie białe plamki na paznokciach? Ja odkąd jestem w ciąży je mam. Chyba muszę podpytać w aptece czy coś mi dadzą na to, bo ten konował u którego poprzednio byłam to tylko kwas foliowy kazał brać a czytam, że to niedobrze jak są te plamki, bo to brak cynku :/
 
reklama
Do góry