reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Barbra ja dziś też nie najlepiej z samopoczuciem, już nie mogę się doczekać aż zalegnę w łóżku

Fruzka leż, wszystko będzie dobrze. U mnie na nfz wszystko było za darmo, toxo też, no chyba że coś się zmieniło... Dowiem się za tydzień.

Missoni mnie się buzia nie zamyka od jedzenia, inaczej mnie mdli ;-) I to jest tak że jedna kanapeczka nie wystarcza, muszą być trzy :zawstydzona/y:
 
reklama
ja szisza badania zapłaciłam 260 zł bo NFZ większości nie refunduje jak Tosi, przeciwciała HCV czy coś takiego HIV, wy tez musicie robić badania na HIV? teraz to podobno obowiązkowe? normalnie aż boje sie wyniku haha

u mnie 34 stopnie, załączyłam klime bo nie daje rady, a na obiadek pulpeciki w sosie pomidorowym i buraczki mniammm
 
Hej dziewczyny, u mnie bo nocnej burzy i wietrze temp 23 w domu, mozna odetchnac a na zewnatrz 22 i wiaterek, takze jet ok. Ironia moja corka z tego samego wieku i wazy 19 kg ale wysoka jest wiec sie nie martwie, na bilansie powiedzieli ze waga do wzrostu odpowiednia, a kazde dziecko przeciez innej budowy. Nie mam wody w domu, jakas awaria, zawsze cos.... dobrze ze obiadu nie musze robic.
Roxii trzymaj sie....
 
Ja z jedzonkiem roznie.Jak mam mdlosci to malo jem a jak przechodza to musze cos wciągac co chwilke . Ja mam dzis ziemniaczki z koperkiem kotlecik z kurczaczka i mizerie mniamiii
 
Poziomks HIV jest standardem w ciąży. Co do odpłatności to nie wiem bo mam pakiet w prywatnej przychodni, ale wydaje mi się ze jesli jest skierowanie to powinno byc za darmo.

Ja na razie biorę tylko kwas foliowy. Poprzednio pod koniec ciąży brałam żelazo i magnez. W któryms momencie tez witaminy ale to później chyba.
 
u mnie też wszystkie badania płatne, nie wiecie ile się czeka na wynik HIV toxo i tych innych? wybieram się w poniedziałek, mam nadzieję że do piątku wyniki będą?

ja narazie biorę tylko kwas foliowy, zobaczymy co powie na następnej wizycie.

Fruzka odpoczywaj, fasolka już duża;)
 
u mnie też wszystkie badania płatne, nie wiecie ile się czeka na wynik HIV toxo i tych innych? wybieram się w poniedziałek, mam nadzieję że do piątku wyniki będą?

ja narazie biorę tylko kwas foliowy, zobaczymy co powie na następnej wizycie.

Fruzka odpoczywaj, fasolka już duża;)

ja dzis robiłam badania, wyniki maja byc juz jutro poza toxo bo na nią trzeba 2 dni czekac
te 7 lat temu jak byłam w ciazy HIV sie nie robiło
 
reklama
Gruzja - relaks, relaks i jeszcze raz relaks - musisz się teraz oszczędzać!!
A u nas może jakieś 17 stopni i brak słońca - okropna angielska pogoda :-(
Moja córka waży. 23 kg i ma 6 lat ale jest wysoką bo ma 122 cm
 
Do góry