reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Olencja, to faktycznie nieciekawy upadek. Oby z dzidzią tylko było wszystko ok.
Natka- może leć gdziekolwiek tak jak dziewczyny mówią? Jsa to bym chyba umarła ze strachu do piątku...
Maya- widzę, że Ty też z wielkopolski. Gdzie dokładniej? ;)
 
Natka, idz na izbe przyjec powiedz ze w ciazy jestes i ze krwawisz musza cie przyjac, ja bym chyba nie dala rady tyle czekac w niepewnosci

Ja dzisiaj znowu wstalam z bolem glowy, nie wiem o co chodzi
 
Witam.
Urlopik zaczęty ale i tak nie zdązyłam Was nadrobić, ale z ostatnich wpisów to Natka lepiej sprawdz czym spowodowane jest krwawienie, nie ma na co czekać, przy okazji witam nowe mamusie.
Wczoraj byłam na koncercie FutureFolk, Stasiek dał czadu.... ale z niego fajny facet..... ech... W środe wizyta, cieszę się że to juz, bo ,i objawy ustały i naprawdę mam niezłego stracha czy aby napewno wszystko ok.
 
Hej dziewczyny ale się rozpisałyście, tyle do nadrobienia.

Natka, Olencja na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam mocno kciuki

Witam nowe mamusie :)

Bra Bra mieszkanie cudowne i za taką cenę, że nie ma co się zastanawiać.

Moje leniuchowanie się już skończyło, bo siostra pojechała. Teraz w ciągu dnia sami z Bartusiem urzędujemy.
Miłego dnia
 
Moja decyzja jest taka, ze zostawiam wszystko naturze i czekam cierpliwie na usg do piatku. Powodow mam wiele, zeby podjac taka a nie inna decyzje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś nastrój i samopoczucie do bani, zarówno fizycznie jak i psychicznie:(

Olencja, co za pechowy upadek, oby wszystko było w porządku, daj znać.

Natka, rozumiem twoją decyzję, ale może czasami trzeba trochę pomóc naturze.. trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Mnie też dziś jakoś ból głowy od rana trzyma i jajniki też kłują..
 
reklama
Sylvi ale ja to juz po raz ktorys pisze, ze w Irlandii nie daja nic na podtrzymanie ciazy. Znowu uslysze "trzeba wszystko zostawic naturze". I tak tez robie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry