reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Natka ja też za dużo chodzić nie mogę. Wczoraj byliśmy na starówce, potem do rodziców szliśmy na obiad na pieszo bo to tylko 15 min i ledwo doszłam, w głowie mi się kręciło, zygac mi się chciało, nawet wózka z dzieckiem nie miałam siły pchać. Jak doszliśmy do rodziców to pierwsze co zawislam nad kibelkiem.

Ola współczuję mdłości, ja niestety też się z nimi borykam, dziś odkryłam że jajek na miękko nie mogę jeść bo po nich mdl mnie jak cholera.

Maya 3 lata z treściami? Podziwiam. My roku nie wytrzymalismy i to z moimi rodzicami.
 
reklama
Bola jak dotykam a najbardziej jak ściągnę stanik... Masakra..... Ja juz nie wiem jak mam spac uwielbiam na brzuchu ale wiem ze jest tam fasolka i sie boje, a inaczej usnac nie moge, jak wy spicie
 
Witaj Maya25 :) Życie czasami nas zaskakuje, a kolejny dzidziuś to napewno będzie dużo szczęścia :)

Bar Bra to Ty "rzut beretem" ode mnie mieszkasz :D A męża urabiaj, bo mieszkanie fajne, a co swoje to swoje :) Szczególnie jak chce się być prawdziwą "panią domu" :)

Kolorowych sów dziewczyny :):)

No to może się spotkamy kiedyś jak tak blisko jesteśmy :) jak będziesz miała oczywiście ochotę :)
A gdzie mieszkasz?
 
Dawno nic nie pisałam ale trafiłam do szpitala bo krwawiłam strasznie bolał mnie brzuch i jak siusialam (jakieś zapalenie) spadam że schodów (chyba odbilam sobie nerke i stąd krwawienie ale nie są pewni) zrobili mi usg q szpitalu a że to Irlandia i nie umieją oceniać wczesnej ciąży to za tydzień idę do kliniki zagrożonej i wczesnej ciąży( bo może być poza maciczna). Jutro idę do swojego gina bo oczywiście nie wytrzymam muszę sprawdzić konkretnie co się dzieje.
 
Dawno nic nie pisałam ale trafiłam do szpitala bo krwawiłam strasznie bolał mnie brzuch i jak siusialam (jakieś zapalenie) spadam że schodów (chyba odbilam sobie nerke i stąd krwawienie ale nie są pewni) zrobili mi usg q szpitalu a że to Irlandia i nie umieją oceniać wczesnej ciąży to za tydzień idę do kliniki zagrożonej i wczesnej ciąży( bo może być poza maciczna). Jutro idę do swojego gina bo oczywiście nie wytrzymam muszę sprawdzić konkretnie co się dzieje.



O jej :( mam nadzieję że wszystko będzie ok daj znać co i jak i uważaj na siebie i maluszka :) trzymam kciuki żeby było ok
 
Dawno nic nie pisałam ale trafiłam do szpitala bo krwawiłam strasznie bolał mnie brzuch i jak siusialam (jakieś zapalenie) spadam że schodów (chyba odbilam sobie nerke i stąd krwawienie ale nie są pewni) zrobili mi usg q szpitalu a że to Irlandia i nie umieją oceniać wczesnej ciąży to za tydzień idę do kliniki zagrożonej i wczesnej ciąży( bo może być poza maciczna). Jutro idę do swojego gina bo oczywiście nie wytrzymam muszę sprawdzić konkretnie co się dzieje.
Trzymam KCIUKI zeby wszystko bylo ok. Moge wiedziec gdzie dokladnie w Irlandii mieszkasz??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry