reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Maya gratulacje! Dasz sobię radę ;). Ja mam dwójkę rozbójników 3,5-letnich i też za bardzo nie spodziewalam się tej ciąży. Oby było zdrowe to wszystko będzie dobrze! :)
My pojechaliśmy dzisiaj do rodzinki na leczo i była taka nawałnica, że normalnie nmomentami nic nie było widać, tak deszcz zacinał i do tego wiatr straszny. Na szzęście dzisiaj obyło się u mnie prawie bez mdłości :).
 
Mi właśnie sie wydaje, że coraz gorzej mam z tymi mdłościami, no cóż takie uroki. Mieszkanie z teściowa to najgorsze co moze nas spotkać ;) choćby nie wiem jąka była dobra, to zawsze jest obca kobieta, a w naszej naturze leży taka mała rywalizacja miedzy kobietami ;p tez mam we wtorek wizytę i bardzo sie stresuje! Bar Bra urabiają mężczyznę, tylko
na dobre Ci to wyjdzie. Moj dzisiaj wymyślił, ze chyba jednak kupimy działkę i będziemy budować dom, dla mnie lepszym rozwiązanem byłoby mieszkanie, moi rodzice maja duży dom z ogrodem i to niedaleko nas, a poza tym szybciej kupić mieszkanie i je urządzić niż ogarnąć cały dom, ehh i wyjdzie ze przez kolejne lata będziemy mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu
 
Dziękuję Wam za przywitanie:tak:

Wiem że teraz nie mam już wyboru, zostało mi jeszcze pare miesiecy by się z tą myślą oswoić i pogodzić:tak:
Chyba najbardziej boję się że trafi mi się drugi taki egzeplarz jak córunia. ..Mała miala przez 4 miesiące niesamowite kolki, wieczny ryk, pozniej okazało się ze jest bardzo duża alergiczka, ma skaze, azs , co chwile jezdzenie po lekarzach, do szpitala,,a tu hematolog, neurolog, okulista, i tak w kólko. Do tej pory od 4 miesiąca jezdzimy caly czas na rehabilitacje i w domu tez cwiczymy (ma problemy z napięciem mięśniowym), generalnie córunia wypelnia mi cały czas, niestety kosztem starszaka i z chwilą kiedy zaczęliśmy powolutku wychodzić na prosta to taka niespodzianka...:zawstydzona/y::szok:

milagros synek już teraz bardzo mi pomaga, ale generalnie jest niesamowicie żywym dzieckiem i wymaga jednak też bardzo dużej mojej uwagi, o którą prawie cały czas zabiega i walczy.
Wydaje mi się ze córunia jeszcze będzie w tym wieku mało rozumna, ale moze się mylę, juz nie pamiętam jak to było z synkiem.
Ale podziwiam Twoją mamę i fajnie "wydoroślałaś":-D

barbra mnie rozmiar brzucha tez przeraza, tym bardziej ze zostalo mi jeszcze sporo po poprzedniej ciąży, do tego jak to po ciązy mam taki flaczek miękki, lekko wiszący, aż się sama boję jak bedzie wygladał teraz ponownie:szok:
Bardzo ładne mieszkanie, też bym się nie zastanawiała. My z teściami mieszkalismy 3 lata i pomimo tego ze jakos się dogadywalismy i nie bylo większych spięc to jednak wyprowadzka to byla najlepsza decyzja, jednak co swoje to swoje:tak:

kubusiowa to tez u ciebie roznica nie bedzie za duza, my o druga ciaze tez bardzo szybko sie staralismy ale wyszlo jak wyszło, ale teraz 3 to juz zupelnie inna historia

volka my jak dzisiaj jechalismy do domu to miałam normalnie smierc w oczach taka nawalnica ze kompletnie nic nie było widac, a z drogi zrobilo się jezioro, wszyscy zjezdzali na bok...jeszcze nie jechałam w takich warunkach, a dalej pelno bylo galezi na drodze i konarów, ponoc przeszla tamtedy mała trąba powietrzna:szok:minęlismy sie z nia o minuty dosłownie, az boje się pomyśleć co by było gdybysmy wyjechali pare minut wczesniej...
 
Maya to naprawde mała roznica Masz rade. Jutro was nadrobienia byłam na ip Totalna olewka z ich strony.tak sądziłam że tak bedzie.pół dnia spędziłam nad wc wszytko mi dziś smierdzialo
 
Witaj Maya25 :) Życie czasami nas zaskakuje, a kolejny dzidziuś to napewno będzie dużo szczęścia :)

Bar Bra to Ty "rzut beretem" ode mnie mieszkasz :D A męża urabiaj, bo mieszkanie fajne, a co swoje to swoje :) Szczególnie jak chce się być prawdziwą "panią domu" :)

Kolorowych sów dziewczyny :):)
 
Ola1990 wspoczuje mdlosci. Mnie tylko rano mdli, ale jak tylko zjem to mi od razu przechodzi ;). Mi za to brakuje energii. Najchetniej to bym tylko spala. Jak sie za duzo nachodze to mi sie od razu w glowie kreci.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Mnie juz mdlosci przeszly, ale cycki bola nadal, na szczescie zgaga na jakis czas ustala, ale za to dzisiaj glowa caly dzien nawala, ze dwa razy drzemalam w ciagu dnia jak nigdy, jeszcze musze powiadomic babcie ze w ciazy jestem a ona zacznie gadanie ze to uz trzecie ehhh musze sie na to przygotowac psychicznie
 
reklama
Do góry