reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Pytanie za 100 punktów do mamusiek które korzystają z poduszek ciążowych. Jaki kształt brać? Widziałam S, C i I i zgłupiałam..
Ja mam I. Śpię z nią cały czas ;) jest mega wygodna. Pójdę później na górę to zrobię fotkę.

noo mnie powoli też już jeansy cisną... ale ja też uwielbiam spodnie dresowe, zwłaszcza te z opuszczonym stanem i krokiem więc tam mi się spokojnie brzuch zmieści :D a myślałyście nad kolorami w pokoiku? bo ja jeden będę przerabiać na dzidziusiowy i tak właśnie myślę o szarości z różem/niebieskim. Tylko chłop marudzi że to smutne będzie i oziębłe ;)

Synuś ma w swoim pokoju na 3 ścianach Dulux Ryżowe pole a na jednej Śnieżkę Błękitna. Bardzo fajne połączenie. Początkowo pewnie będą mieli wspólny pokój wiec te kolory zostaną - są ciepłe i radosne.
 
jusia83 pisze:
To rzeczywiście dość daleko..
Kliknij aby rozwinąć...
Tam też pozostanie mi jechać urodzić ale czegóż to matka nie zrobi dla dziecka:)
pierwsze rodziłam w miejskim i drugie też będę, bo go już znam.
Kurcze tylko żebyś zdążyła z tym porodem ...


Co do poduszek - ja mam w kształcie litery C i spokojnie można z niej zrobić S czy L :) chyba korzystałam z niej dopiero pod koniec 2 trymestru
 
Gratuluję wizyt i cieszę sie że wszysto dobrze

Witaj słodkamamo. Ja mialam w pierwszej ciązy stwierdzoną cukrzycę ciążową ale mialam tylko pilnowac diety bo nie bylo źle. Teraz jeszcze badan nie mialam w tym kierunku, ale sprawdzam juz sobie cukier sama, nie szaleję ze slodyczami i pomiary wychodzą w normie.
 
Znajoma opowiadała, że rodziła tydzień temu i nie chcieli podać znieczulenia, gaz się skończył i okropnie się męczyła. Jak to możliwe, że w szpitalu może się gaz skończyć??? :errr:
 
Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było ale mam mały problem z rozgryzieniem wyniku.
Jak to jest z wynikami na na Przeciwciała anty-HIV1/HIV2 czy u was obok wyniku "Negatywny" jest podana jakaś wartość np. 0,300 COI. Dodatkowo obok jest podana całościowa interpretacja wyniku <0,90- ujemny, =>0,90-<1,0 wartości graniczne, =>1,0 - dodatni. Tylko jak to jest że są wartości kiedy wszędzie piszą ,że aby wynik byl negatywny nie zostaną wykryte przeciwciała?? O co chodzi w tym ktoś wie może którejś z was lekarz tłumaczył...?
 
A bylam tam dzisiaj na badaniach krwi. Niby moj gin tez mowil zebym tam poszła.
A szpital wybieralas do porodu? Tzn zastanawialas sie?

Nie mam pojęcia podobno w MEDIKOR są lepsze warunki ale w miejskim szpitalu jest lepszy sprzęt do ratowania dziecka w razie jakichś komplikacji w sumie to sama nie wiem :) wolałabym Sącz od Gorlic czy Krynicy bo bliżej :)
 
reklama
Do góry