reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Krwiak mógł się przez 2 dni opróżnić i przestać być widoczny. W sumie nie ma różnicy czy był czy nie, tego się nie leczy i nic się nie da zrobić w tak wczesnej ciąży.

Nie leczy sie, ja w pierwszej ciazy miałam, zalecenia były takie zeby wypoczywać, leżeć duzo i nie siedzieć pół dnia i nie ściskać brzucha.


74709jcg0i411sm0.png
 
reklama
Nie jadłam więcej niz przed ciąża a nawet mniej . Waga przed ciąża 65 przy wzroście 173 cm a przy porodzie 94 . I w styczniu po prawie 2 latach od porodu nadal miałam 92 . Schudłam bo byłam na diecie i ćwiczenia do 81 . Ale nadal do wagi sprzed ciazy mi bardzo daleko . Teraz wszyscy znowu " jedz jedz w ciazy jesteś a ty jesz jak ptaszek " i wtedy to samo gadali i co ? 30 kg to bardzo duzo . Zrobiłam sobie teraz TSH bo nigdy nie miałam sprawdzanej tarczycy , zobaczymy co mi wyjdzie . A mój lekarz nigdy mi nie proponowa TSH w badaniu . A wy ? Robicie badania tarczycy ? Słyszałam ze to bardzo ważne w ciazy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam niedoczynnosc, nieduza ... ale mam.
Moja mama tez utyla 30 kg, ale jak mowi... jadla... po prostu jadla. Ciasta, ciasteczka...
Ja waze 68 przy 162 cm. Tyle, ze ja mam dosc spora mase miesniowa. Nie moge sobie pozwolic na za duze utycie... bo wyglad,wygladem... miesnie, miesniami... ale stawy nie utrzymaja za wiele... nie chcialabym wiecej niz 15... a to i tak juz bedzie ponad 80 kg...
 
Tylko ze ja nadal mam plamienua :-(

Podobno 1/4 ciężarnych ma. Jeśli na usg wszystko ok i nie broczysz żywa krwią to jest ok. Plamienia mogą być efektem przewrotu hormonalnego, czasem niedoboru progesteronu ale pewnie Ci przepisali duphaston albo luteinę, bo w PL rutynowo to robią. A pewnie połowa przyczyn jest nieznana nadal. Sama plamię od ponad tygodnia, w tym 3 dni obfitego krwawienia i póki co (odpukać) z kropką jest ok.
 
Tylko ze ja nadal mam plamienua :-(

To tak jak ja ☹️ dzis rano ciemno brązowe ale nie ma tego dużo ale się wystraszyłam do tego bóle brzucha i pleców poszłam do lekarza gp to tak jak lekarz rodzinny i napisała mi list mam w środę rano jechać do szpitala na usg bo jak badała mi mocz papierkiem lakmusowym to stwierdziła obecność krwi w moczu wiec staram się nie denerwować ale nie wiem jak będzie dobrze ze mi napisała ten list bo "normalnie " tutaj to pierwsze usg koło 12 tyg ciazy dopiero robią ehhhh oby do środy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola gratulacje!!
U mnie waga obecnie 47 kg przy 160 wzrostu, pół roku temu było 43 kg, ale hormony do in vitro i słodycze zrobiły swoje :( mam nadzieje ze dużo nie przytyje juz
 
reklama
Do góry