reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Mnie mdłości na razie nie opuszczają. Z dwojga złego cieszę się, że to tylko mdłości ;) i to do przetrwania.
Dziewczyny, ja tam jestem przerażona moją pracą, a raczej wiadomością, którą muszę przekazać.
Jestem nauczycielem i w czerwcu skończyliśmy z moimi 6latkami pierwszą klasę. Pokombinowało się trochę i okazało się, że nie ma dla mnie miejsca od września. Jednak rodzice uczniów tak zadziałali u dyrekcji i w gminie, że miejsce dla mnie się znalazło.
Pół biedy dyrekcja. Ale ci rodzice mnie przecież zabiją! Bardzo zależało im na ciągłości nauczyciela itp., a tu taki psikus. Chciałabym pracować do (mniej więcej) połowy listopada, ale też nie wiem, czy to dobry pomysł. Jednak dzieciaki sieją różne wirusiaki i choroby.
No i nie wiem, czy rodzice mnie nie wywalą na dzień dobry ze złości ;)
 
Przepraszam ze dopiero teraz ale jestem w drodze na mazury i wlaczylam teraz internet w komorce:) a wiec jest pecherzyk ktory bardzo dobrze sie trzyma ma 7 mm 5 tydzien z usg wychodzi i termin na 16 marca :) za 4 tyg kolejna wizyta:)))
Super! Przywieźć pogodę na mazury, bo leje od rana :(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fuck ! 21 wiek A trochę zawieje i siedzimy w domu jak krety! Od 4 godzin brak prądu, a najgorsze jest to,że mamy indukcje :-\

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Zdażył" Wam sie brazowy sluz przy podcieraniu? Ja taki mialam przed chwila na papierze ( majtki czyste) [emoji26] boze chyba umre do poniedzialku. Mam luteine z poprzedniego "razu". Myslicie zeby wziasc? Ona chyba nie moze zaszkodzic.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myśle ze Luteina nie moze zaszkodzić . Sama biorę teraz duphaston a w pierwszej ciazy luteinę . Ale nie chce ci złe doradzić nie jestem lekarzem . Moze zadzwoń do niego i powiedz ze masz luteinę i czy masz wziąć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry