reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Cześć mamusie :)
Coś mnie tu mało ale mam takie mdłości że umieram, córa daje popalić więc nie jest lekko ;)
Pod koniec lipca wyjeżdżamy i jak będę się tak dalej czuć to słabo widzę te wakacje :(

Aaa witam wszystkie nowe przyszłe mamy ;)
 
reklama
Czasami warto się zastanowić czy nie czekać ze zwolnieniem na serduszko. Niestety z poprzedniego forum dzieciowego wiem że połowa ciąż skończyła się w pierwszych tygodniach i wtedy już wszystko zależy od stosunków w pracy. Czy będą wspierać czy posyłać współczujące spojrzenia i milczeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dlatego nie mam zamiaru nic mówić puki nie stwierdzę, że brzucha już nie ukryję. Nie powinien szybko wyskoczyć... bo mam silne mięśnie.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Tydzień temu zrobiłam test i wyszły dwie blade kreski. Zrobiłam betę we wtorek pierwsza 385 i w piątek druga 1821. Więc ciąża jest we wtorek idę do ginekologa.jest to moja 4 ciąża. Dwie pierwsze poronilam trzecia to dwulatka. Mam nadzieję że tym razem też się uda pozdrawiam
 
  1. No to trzymam kciuki !!
  2. U mnie dzis podobne samopoczucie, zupełnie inaczej niz z synkiem, z nim czułam sie cudownie.
No i co do apetytu, to tez supełnie inaczej - nie mam go z rana w ogóle.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Tydzień temu zrobiłam test i wyszły dwie blade kreski. Zrobiłam betę we wtorek pierwsza 385 i w piątek druga 1821. Więc ciąża jest we wtorek idę do ginekologa.jest to moja 4 ciąża. Dwie pierwsze poronilam trzecia to dwulatka. Mam nadzieję że tym razem też się uda pozdrawiam
Gratuluję! Trzymam kciuki, aby było dobrze! [emoji4]
 
reklama
Do góry