reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja chodzę na NFZ póki co ,zero wydatku

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
No do endo na NFZ się dostać w tym roku już nie ma szans, a tarczyca w pierwszych tygodniach jest najważniejsza, więc wolę szybko działać.
Do gin też prywatnie, bo pracuje w szpitalu, w którym chcę rodzić, a tam przyjmują tylko prywatnie.
 
Rozumiem,to faktycznie warto wydać pieniążki [emoji2]ja jeśli z jakichś powodów będę musiała iść prywatnie to pójdę bez wątpienia -zdrowie dziecka najważniejsze [emoji2]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No do endo na NFZ się dostać w tym roku już nie ma szans, a tarczyca w pierwszych tygodniach jest najważniejsza, więc wolę szybko działać.
Do gin też prywatnie, bo pracuje w szpitalu, w którym chcę rodzić, a tam przyjmują tylko prywatnie.
Mi endo nic nie kazał zmieniać ( jest też ginem). Wizyte u niego mam 25.07 dopiero...mam zrobić hormony i już. Tyle, że ja mam tsh 2.64... a w lutym 2015 mialam 1.34( 3 msc po odstawieniu anty)... dlatego lecze tarczyce...
ale teraz zaczełam się martwić
 
reklama
Mi endo nic nie kazał zmieniać ( jest też ginem). Wizyte u niego mam 25.07 dopiero...mam zrobić hormony i już. Tyle, że ja mam tsh 2.64... a w lutym 2015 mialam 1.34( 3 msc po odstawieniu anty)... dlatego lecze tarczyce...
ale teraz zaczełam się martwić
Ja na razie mam brać jodid 200 i wit. D.
Skoro jesteś pod stałą opieko endo, na pewno jest wszystko w porządku. [emoji4]
Ja ostatnio u endo byłam w marcu 2015. [emoji12]
 
Do góry