reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja w sumie tez jakos nie zmienilam nic, maź zawsze kuwetę ogarnia, one tez z nami śpią, całują nas rano nie przepędzę przecież to tez moje dzieci [emoji170] jedyne co mnie wkurza to ze non stop spacerują po blacie w kuchni i łapki wszędzie zostawiają wiec przeganiam troche ;) a mamy 4 futra i psa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w sumie tez jakos nie zmienilam nic, maź zawsze kuwetę ogarnia, one tez z nami śpią, całują nas rano nie przepędzę przecież to tez moje dzieci [emoji170] jedyne co mnie wkurza to ze non stop spacerują po blacie w kuchni i łapki wszędzie zostawiają wiec przeganiam troche ;) a mamy 4 futra i psa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pies bez futra rozumiemem;) Ja swoją sunie futrem zwę
 
Mi strasznie ciężkie cycki się zrobiły. Ma szczęście nie bolą :) Myślę, że przed ciąża to ja wydmuszki miałam nie cycki ^^
Guzek pod pachą mi się zrobił :(
 
A mnie bola ☹️ i tez jakby 2 razy ciezsze. W domu chodze bez stanika bo ciśnie. Jeszcze troche i bede je miec do pepka [emoji23][emoji23] boszzzzz jeszcze 10 dni do usg [emoji30]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam lenia jak niewiem co... jutro rano wyjeżdżamy a ja jeszcze nic nie spakowalam... Wszystko poprasowalam, ale nic w walizkach. Chyba się dziś spać nie położę jak się zaraz do roboty nie wezmę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ratunku czy tylko ja mam takie mdłości? :,( na Usg wszystkie czekamy, w którym tyg myślicie ze warto isc na Usg aby juz było widać jakis konkret?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry