reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie w ogóle jakis sajgon, ciąża do góry nogami i pewnie dopóki nie pójde do lekarza to nic wiedziec nie będę , bo...okres miałam w czerwcu ostatni,a wczesniej już mi sie wydawało,że jestem w ciązy ale dostałam okres i miałam go 10 dni, aleee............. przedwczoraj robiłam bete i wyszła mi ponad 28 tysiecy... a więc ciąża ponad miesiac, albo ..bliźniacza. OMG!
 
Ola i Kinia- dostalyscie juz zwolnienie? Czy najpierw urlop a pozniej do gin. po zwolnienie? [emoji6]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Najpierw urlop a potem od razu zwolnienie[emoji3]


To przerywaj ten urlop zwolnieniem. Szkoda dni tracić! Z maluchem dłużej posiedzisz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Myslalam o tym ale wiedza w pracy ze jedziemy nad morze i nie chce ryzykować i jechać na zwolnieniu, gdyby nie wiedzieli to tak bym zrobiła poza tym mój lekarz jest gdzieś za granica i nie mogłam sie do niego dodzwonić a juz wcześniej umówiliśmy sie na 19.07 takze juz nie kombinuje ;) państwowo oczywiście zwolnienia nie dostałam ....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najpierw urlop a potem od razu zwolnienie[emoji3]




Myslalam o tym ale wiedza w pracy ze jedziemy nad morze i nie chce ryzykować i jechać na zwolnieniu, gdyby nie wiedzieli to tak bym zrobiła poza tym mój lekarz jest gdzieś za granica i nie mogłam sie do niego dodzwonić a juz wcześniej umówiliśmy sie na 19.07 takze juz nie kombinuje ;) państwowo oczywiście zwolnienia nie dostałam ....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jal ja poszłam do położnej na nfz to spytała się mnie czy dotrzymam ze zwolnieniem. Jakież było jej zdziwienie kiedy mówiłam, że nie planuje zwolnienia ;)
 
To jal ja poszłam do położnej na nfz to spytała się mnie czy dotrzymam ze zwolnieniem. Jakież było jej zdziwienie kiedy mówiłam, że nie planuje zwolnienia ;)

Ja w pierwszej ciąż pracowałam do 6 miesiąca włącznie ale to był mój biznes i nie chciałam nikogo zatrudniać, teraz pracuje u kogoś naobiecywali nie wiadomo co i nic takze ja tez ich olewam a nie wiem czy chce tam wracać .. Jedna koleżanka z pracy jest antydzieciowa nienawidzi ciężarnych, dzieci jakby sie dowiedziała to nie wiem jakie życie bym tam miała ... A moze po prostu jest zazdrosna bo ani chłopaka męża i nie zapowiada sie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry