reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
14182074_1755133371395102_158848271_n.jpg


To mój brzuchol w 15t0d taaaak jakoś wydaje mi się duuuuuży :szok:
Spory ale śliczny :-D
 
Hej

Misia93 piękny brzuszek, ja mam trochę mniejszy ale też już nie ukryje[emoji6]szkoda ze nie powiedzieli ci jaka jest płeć, ale niestety tak tu jest.

MamaOliego witaj [emoji2]

a ja dziś nerwa mam bo mi nie zapłacili za zwolnienie pomimo że zanioslam je w zeszły poniedziałek[emoji34]i teraz będę musiała pewnie czekać do przyszłego tygodnia, dzwoniłam do pracy standardowo mam czekać aż sprawdza co się stało...

W poniedziałek usg, już się nie mogę doczekać jak zobaczę dzidziulka[emoji4]
 
Hej

Misia93 piękny brzuszek, ja mam trochę mniejszy ale też już nie ukryje[emoji6]szkoda ze nie powiedzieli ci jaka jest płeć, ale niestety tak tu jest.

MamaOliego witaj [emoji2]

a ja dziś nerwa mam bo mi nie zapłacili za zwolnienie pomimo że zanioslam je w zeszły poniedziałek[emoji34]i teraz będę musiała pewnie czekać do przyszłego tygodnia, dzwoniłam do pracy standardowo mam czekać aż sprawdza co się stało...

W poniedziałek usg, już się nie mogę doczekać jak zobaczę dzidziulka[emoji4]
A masz placone juz z ZUS czy z firmy? ja jeszcze z firmy, ale moja mama mowila ze ZUS strasnie pozno wyplaca

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A masz placone juz z ZUS czy z firmy? ja jeszcze z firmy, ale moja mama mowila ze ZUS strasnie pozno wyplaca

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
ja w uk mieszkam więc inne zasady ale powinnam mieć zapłacone za conajmniej dwa dni(wypłaty tygodniowe) plus do tego zwrot podatku, niby niewiele ale zawsze coś, w końcu szkoła się zaczyna itp.... zła jestem i zaraz dzwonie do nich jeszcze raz.
 
Do góry