reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Tzn jaki to niewielki? Mój 2,5x1cm

f2w33e3k0rq6mc1d.png
1,5x0,7cm nie znam się ale doktorem który mnie przyjmował to mówił że nie duży

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Wlasnie ze po niczym zwyczajnie rano wstałam siusiu i niespodzianka w toalecie

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Tak naprawdę nawet nie wiedziałam że go mam do tej pory nic się nie działo a teraz czekają mnie tygodnie pełne strachu o to co będzie dalej

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Tak naprawdę nawet nie wiedziałam że go mam do tej pory nic się nie działo a teraz czekają mnie tygodnie pełne strachu o to co będzie dalej

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Ja też do wczoraj nie wiedziałam i w sumie to cieszę się, że miałam mdłości, bo przynajmniej się oszczędzałam, bo się źle czułam. A teraz leżę, dziś tylko do lekarza pojechalam i tyle, nie ruszam się.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Ja też do wczoraj nie wiedziałam i w sumie to cieszę się, że miałam mdłości, bo przynajmniej się oszczędzałam, bo się źle czułam. A teraz leżę, dziś tylko do lekarza pojechalam i tyle, nie ruszam się.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
A mocno krwawiłaś czy tak bezobjawowo?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Dają mi jakieś tabletki i każą leżeć czy w Twoim przypadku się sam wchlonoł czy zwyczajnie stał się nie szkodliwy?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Dostawałam Nospę domiesniowo i coś w zastrzyku na podtrzymanie 2x dziennie. Leżałam 3 tygodnie. Tydzień w szpitalu, 2 tygodnie w domu. Wchłonął się całkowicie. Ale naprawdę warunkiem było leżenie. Wstawałam tylko do wc. A tez trafiłam z mocnym krwawieniem do szpitala.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry