reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam Drogie Panie :) Ja również czekam na ten marzec :) Jestem w 11 tyg ciąży bardzo się stresuje bo byłam u kekarza nie dostałam zwolnienia tylko wydruk pytan dla pracodawcy. Pracodawca wypelnil ze zapewni mi mniej h i w razie potrzeby miejsce siedzace wszystko ok tylko ze pracuje na tasmie przy pakowaniu pieczarek praca glosna zima smierdzaca i stresująca. Hmm nie wiem co na to moj lekarz dla utrudnienia nie znam za dobrze j. niemieckiego chodze za to do niem ginekologa :(. Czy ktoś miał podobnie w pracy? Brak zwolnienia praca stresujaca zimna itd.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było .... ale wszystko nadrobiłam ;) jutro ide na druga wizytę i zaczynam 10 tydzień... mam nadzieje,że bedzie wszystko dobrze <3
co do depilacju woskiem to ja chodzę od 5 lat na brazylijke ;) wiem tyle w tym temacie, ze jezeli kobieta bedac w ciazy wczesniej nie robila depilacji woskiem to jest niewskazana bo wiaze sie to ze stresem a tak to wg mnie nie robi to zadnej krzywdy naszym dzidziom :)

Już nie wiem ktora z Was pisała o namiary w PrADZE ale ja w zesłzym roku bylam na wakacjach i mielismy w samych centrum w pRaga 1 mieszkanko dwupokojowe i bylismy bardzo zadowoleni ;)
 
Zastanawiam się też nad woskiem, ale nie wiem dlaczego w mojej ciążowej aplikacji w rzeczach zakazanych jest właśnie depilacja woskiem... Nie wiem czy chodzi o ból, czy temperaturę lub jakieś składniki wosku...
Moja kosmetyczka mówiła mi w poprzedniej ciąży, że jak chce wosk to po ciąży, bo w ciąży nie robi, nie ważne czy bikini, nogi czy pachy. Tylko nie wiem z jakiego powodu.

xnw43e3kv460u0xh.png
 
Ufff pzeczytałam :) więc ja mam hybrydy ręce stopy i mam zamiar robić :) oczywiście nie do porodu ;) nowoczesne hybrydy nie szkodzą :)
Jeśli chodzi o wosk, w ciazy jesteśmy bardziej narażone na pękanie naczynek krwionośnych więc np łydek czy ud jak się ma tendencję do pękajacych w ciazy tym bardziej się nie powinno :) moja kosmetyczka mi mówi, że teraz to juz muszę brazylijskie, i zacząć juz, zeby przed porodem byli gładko. Koleżanki większość robiła...ja byłam raz ale ta moja właśnie jest bardzo mało delikatna (byłam na jej urlopie u innej i wyszłam oczarowana że kosmetyczka to przyjemność a nie męka, że mozna się nie spieszyć i byc dokładna ;) ). Tylko tamta brazylijskiego nie robi :( a do swojej nie pójdę- wieczny pośpiech i raz jak robiłam to myślałam ze umrę z bólu :(
Ps. Ja tam na dole na łyso...mąż mi powiedział, że będzie pomagał ogarnąć jak brzuchol bedzie za wielki...:) ale był przrażony mówiąc to...albo jak znajdę kosmetyczkę delikatna to sprobuje znowu wosk??


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
aaa i hybrydy tez sobie robie ;) Dzwoniliw lasnie do mnie od lekarza ze musza mi przesunac wizyte z jutra na sobote :( troche mi sie smutno zrobiło :(
 
ja to widze mam szczescie ;) natura mnie tak ubogo obdarzyła że nawet do kostiumu nie musze sie golic :p na nogach jak bym tydzien nie goliła to tylko ja bym to wiedziała i bo ogolnie nie widać :D :D co do zapnokci ja uwielbiam pomalowane ale hybrydy nie robie, lubie swoje króciutkie i lubie miec czesto nowy kolor :)
 
reklama
Do góry