reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja nie ogarniam tego wątku...tyle nas jest i tyle się tu dzieje, tym bardziej ze wchodzę co jakiś czas . Łatwiej jest odpisać na innych wątkach bo tu nie wiadomo o co chodzi czasami ;)
Życzę udanych dzisiejszych i jutrzejszych wizyt ;) trzymam za dzieciaczki &&&&!! Ja dopiero we wtorek się wybieram na usg prenatalne ;)
 
reklama
Ja mam dziś wizytę na 20.15. Mam nadzieję, że się nic nie zmieniło oprócz tego że dzidzia urosła. Według usg robionego tydzień temu w szpitalu dziecko jest o jeden dzień większe niż z OM. Zobaczymy jak to dziś wygląda.
Czy wam też tak brzuch wysadzil? Getry, majtki muszę nosić pod brzuchem bo uciska. W pierwszej ciąży tak nie miałam.
I jeszcze jedno pytanie czy lakier hybrydowy można mieć w ciąży?

U mnie tak samo brzuch wysadził ;) w dżinsy się nie mieszcze tzn guzika nie mogę zapiąć bo uciska .
 
Witam [emoji4] ale tu naprodukowalyscie! ciężko nadrobić ale jakoś poszło [emoji2]

Monia8173 a byłaś w salve na szparagowej? bo mam zamiar tam się wybrać w przyszłym tyg by sprawdzić jeszcze przed wylotem czy wsio ok, jeśli tak to wiem jakiego lekarza unikać[emoji57]

1512 trzymam kciuki za wizytę, może nie wszystko stracone! i rzeczywiście szybko zadecydowali o zabiegu...

bluecaat bardzo współczuję i rozumiem, u mnie podobna sytuacja z tym że ta ciąża się trzyma i chce by tak zostało


my zaraz wybywamy na obiad do babci a później działka chociaż pogoda nie za bardzo ale tam na razie musimy spać [emoji12]
Byłam na A. Struga. Spychoterapia straszna więc nie polecam. Zapamiętaj żeby nie iść do LECHA :)
 
Ja nie ogarniam tego wątku...tyle nas jest i tyle się tu dzieje, tym bardziej ze wchodzę co jakiś czas . Łatwiej jest odpisać na innych wątkach bo tu nie wiadomo o co chodzi czasami ;)
Życzę udanych dzisiejszych i jutrzejszych wizyt ;) trzymam za dzieciaczki &&&&!! Ja dopiero we wtorek się wybieram na usg prenatalne ;)
Też mam we wtorek prenatalne :) i stresuje się ale nie tyle samymi prenatalnymi co po prostu czy ciągle wszystko w porządku z dzidzia :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnieszka, może to brak magnezu? Mi powieka drgała jakby wewnątrz, może faktycznie wrażenie jakby coś chodziło :) mi gin zapisała właśnie magnez dodatkowo bardzo mocny, ponoć bardzo wskazany w ciąży. biorę jeszcze jakiś zestaw witamin, kwas foliowy i lutagen. Najgorsze, że przyplątało mi się coś a la zapalenie pęcherza, masakra... Zrobiłam nasiadówki domowymi sposobami i jakaś żurawina w tabletkach i chyba przechodzi. Bałam się wziąć furaginum, opinie są różne.
Zobaczymy co powie mi okulista. Wizytę mam niestety we wtorek ale jakoś dam radę. Nie chcę szukać innego bo to sprawdzony i do tego znajomy okulista. Raczej od razu nie oslepne :)
 
a dlaczego hybrydy nie można... myślę, ze to nie szkodliwe, sama mam na stopach.
brzuch tez już mam widoczny nawet dr powiedział na badaniu że mam już dużą macicę więc to pewnie od tego.
piszcie Dziewczynki jak po wizytach, za wszystkie trzymam mocno kciuki :)
 
No właśnie jak byłam w szpitalu to leżące tam dziewczyny coś na ten temat mówiły, że nie mozna. Sama mam akurat hybrydy i dlatego się pytam.
Może o poród im tylko chodziło?

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
reklama
Do góry