reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

A mi już chce się płakać. Nie mam siły nic robić, mdłości mam cały czas od rana do wieczora. Jeszcze cały przyszły tydzień muszę być w pracy. W głowie mi się kręci... Wracam z pracy i leżę do wieczora. Masakra jakaś. Kiedy to się poprawi?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja byłam u dr wczoraj i dostałam heparynę także od wczoraj sie kłuje.
Moja betę rośnie jak szalona. Na początku o ok 70 % a we wt badałam było 3610 a wczoraj 6410. Wiec równie duzo oczywiście denerwuje sie teraz w druga str ze cos nie tak ze tak podskoczyła :O
Także typowy ciążowy fis :O
Przestan badac tę betę, bo ze stresu osiwiejesz!!! [emoji4]
 
A mi już chce się płakać. Nie mam siły nic robić, mdłości mam cały czas od rana do wieczora. Jeszcze cały przyszły tydzień muszę być w pracy. W głowie mi się kręci... Wracam z pracy i leżę do wieczora. Masakra jakaś. Kiedy to się poprawi?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tak samo...po prostu porażka:-/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Usg prenatalne z pomiarem przezierności karkowej jest obowiązkowe.
Dzięki ale to wiem ale między 12 a 13 tygodniem powinnam mieć prenatalne a ponieważ mam 31 lat to muszę płacić. Ale gadałam z koleżanką i załatwi mi u mnie w mieście też prywatnie więc nie jest źle
 
Dzięki ale to wiem ale między 12 a 13 tygodniem powinnam mieć prenatalne a ponieważ mam 31 lat to muszę płacić. Ale gadałam z koleżanką i załatwi mi u mnie w mieście też prywatnie więc nie jest źle
Ale jakie prenatalne masz na myśli? Usg prenatalne można zrobić na nfz. Jeśli chodzi o testy z krwi to są tylko prywatnie, chyba że ma się powyżej 35 lat bądź wskazania do takich badań.
 
Ale jakie prenatalne masz na myśli? Usg prenatalne można zrobić na nfz. Jeśli chodzi o testy z krwi to są tylko prywatnie, chyba że ma się powyżej 35 lat bądź wskazania do takich badań.
Jak to? płacić trzeba za testy z krwi? Nic mi dziś nie mówiła o płatnych badaniach. Jedynie że muszę bo w październiku kończę 35 lat
 
No dziewczyny ja już po wizycie! Fasolka ma 21 mm, rośnie, serduszko bije ❤ dostałam skierowanie już na wszystkie badania z krwi i na przezierność karkową do zrobienia pomiędzy 17 a 24 sierpnia. Niestety,tak jak podejrzewałam mam infekcje bakteryjną (potwierdzony wynik z wymazu), dostałam więc amoxycyline i coś dopochowo do stosowania przez 10 dni. :hmm:
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, ze okres ciąży to chyba jeden z najbardziej stresujących momentów w zyciu kobiety. Najpierw stres czy się zaszlo, czy jest pęcherzyk, a czy w pęcherzyku jest zarodek, później wyczekiwanie na serducho. Niby teraz juz miało troche ulżyć, ale nie ma tak dobrze!!! Bylam na tyle nawiedzona, ze wlazlam w ten cholerny Internet i poczytalam o tych usg prenatalnych. Boże ile kobiet wylewa łez z powodu np braku kości nosowej, za duże przeziernosci. Matko!!! Przecież to idzie zwariować!!! Cholernie boję sie tego badania, nosz kurczę blade, po co ja to czytałam !!! :-(
 
Do góry