reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny po tym pobycie w szpitalu chyba jeszcze wiekszą panikarą będę :-( byla w szpitalu dziewczyna ktora przyjechała z bólami brzucha (18tydzien) dali jej luteine, jakas kroplówke i wszystko było okej a w nocy odeszły jej wody i poroniła :-(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, wyszłam dzisiaj ze szpitala, wszystko jest już w porządku :)

dżoł trzymam kciuki za Ciebie !
Ola_fasola też mam zamiar to oglądać dzisiaj ale wydaje mi się że będę oglądać z przerażeniem i dziękować Bogu, że w brzuszku jeden fasol :D
Super odpoczywaj
 
Dziewczyny po tym pobycie w szpitalu chyba jeszcze wiekszą panikarą będę :-( byla w szpitalu dziewczyna ktora przyjechała z bólami brzucha (18tydzien) dali jej luteine, jakas kroplówke i wszystko było okej a w nocy odeszły jej wody i poroniła :-(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej!!! W 18 tygodniu??? Matko przeciez to juz dzidzia jest, ehhh...straszne!!! Musimy być dobrej myśli :-*
 
Hej. Jaką u was samopoczucie? Mi jakoś nic się dzisiaj nie chce:)
Ja się czuję fatalnie trzeci dzień, mdłości mam cały czas. Migdały nie pomagają. W kuchni ledwo zupę ugotowalam tak mi wszystkie zapachy przeszkadzają. Normalnie płakać już mi się chce. Jak sobie radzicie z mdlosciami?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się czuję fatalnie trzeci dzień, mdłości mam cały czas. Migdały nie pomagają. W kuchni ledwo zupę ugotowalam tak mi wszystkie zapachy przeszkadzają. Normalnie płakać już mi się chce. Jak sobie radzicie z mdlosciami?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Iza a próbowałas imbir? Ogólnie trzeba duzo pić wody, dodawaj do porannej strarte wiórki imbiru - kup korzeń, a nie jakis instant. Ogranicz napoje gazowane i słodzone. Dobre jest tez ciepłe mleko z rana- ale nie gorace!
 
dzidzia jest od początku... no ale nasze prawo zobowiązuje do ratowania od 22 tygodnia
Chodzilo mi bardziej o to, ze ma juz praktycznie wykształcone części ciała i bardziej przypomina człowieka niż zarodek 5 tygodniowy. W każdym tygodniu utrata ciąży jest traumą, ale na pewno im wyzsza ciaza tym jest to trudniejsze do zaakceptowania :-(
 
Ostatnia edycja:
Ja się czuję fatalnie trzeci dzień, mdłości mam cały czas. Migdały nie pomagają. W kuchni ledwo zupę ugotowalam tak mi wszystkie zapachy przeszkadzają. Normalnie płakać już mi się chce. Jak sobie radzicie z mdlosciami?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
W witaminach prenatal uno jest imbir i chyba jeszcze cos co lagodzi mdlosci. Może warto spróbować
 
Beta z wczoraj 503 ( w pon. 1235). Jak lekarz robil usg to powiedzial zebym mu przypomniala ktory to tydzien a ja ze 6. A on na to ze napewno nie bo teraz od podzialu to sie liczy na nowo. [emoji15][emoji15] nic juz nie rozumiem [emoji26] leci co raz mniej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beta z wczoraj 503 ( w pon. 1235). Jak lekarz robil usg to powiedzial zebym mu przypomniala ktory to tydzien a ja ze 6. A on na to ze napewno nie bo teraz od podzialu to sie liczy na nowo. [emoji15][emoji15] nic juz nie rozumiem [emoji26] leci co raz mniej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Bliźniaki będziesz mieć! Moja kryształowa kula krzyczy! :)
 
Do góry