reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Moj ma ponad 6kg od paru tygodni, a urodzil sie pod koniec marca ;) ale w porownaniu z 17kg starszakiem to dla mnie dalej waga piorkowa. Tez go czasami nosze w nosidle ale dluzej niz 15minut nie wysiedzi. Ratuje sie nim jak zaczyna awanture w wozku, wtedy cyk do nosidla i siedzi chwile spokojnie. Chusta dalej gdzies tam w szafie lezy.. musze sprobowac za jakis czas znowu. Ostatnio jak go do niej wsadzilam to po 5 minutach sie odpychal ode mnie z bardzo czerwona i wykrzywiona buzia haha
 
U nas 6250 ;) a chusta stabilizuje po bokach dziecko. Wiadomo, że robisz jak uważasz, ale fizjoterapeuci odradzają wszelkie nosidła dla niesiedzących dzieci bo to zbędne obciążenie dla kregoslupa.
 
Kleinekatia super ze udalo ci sie karmic [emoji123]
Ja tez mam nosidlo na wyjazd bo latwiej mi wypiac i wpiac, a chuste tez mam i tez jest super bo maly tak bliziutko jest, a jak nie chce sie wlozyc to go bujam minuta i spi.[emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez już ponad 6 kg wazy, a i chusty spróbowałam i nie chce siedzieć:/ ona woli oglądać świat. Wiec u mnie póki co noszenie klocka.
Co do chust to rownież są opinie, ze są niezbyt dobre bo coś tam wiec ja bym w paranoje nie wpadała i jak dziecka w nosidle nie masz 6 h to spokojnie;)
 
I mnie Gabriel w poniedzialek byl wazony i wazy 6,700 problem z ulewaniem zakończony dzięki temu ze mały podczas karmienia siędzie u mnie pleckami na ramieniu oparty a tułów i nogi ma niżej. Ale straszny z niego gaduła jest...
 
Hej mamuśki
Ale tu cisza...
U nas młoda ok je ładnie śpi tez śmieje się gada i rośnie...
Ja za to nie wiem czy mam problem czy nie... Okres miałam 8 maja i teraz cisza..
Ja wiem noemowac się może jeszcze długo...
Tyle że odrzuca mnie na zapach piwa słodkiego itp...
Do tego paznokcie znowu rosną jak szalone włosy na nogach głowę musze myć codziennie eh rano jakbym miała kaca się czuje. Wczoraj z mala poszłam mojemu po fajki do automatu i normalnie bym zaslabla z młodą na rękach :/ do tego od tyg mierze sobie temp i jest w granicach 37...
Stary miał wypadek dwa tygodnie temu noga kompletnie nie nadaje się do użytku....
Nikomu na razie nic nie mowie z nadzieją ze to tylko wariacje hormonalne po porodzie i ze zaraz okres się pojawi i wsio będzie git...

Uffff musiałam gdzieś to wywalić....

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tyle to ja wiem ze to mi da jasność...
Jednak tak jakoś się boje...
Teraz biorę to wszystko za hormonalne burze po porodzie z nadzieją ze tak właśnie jest...
Stara głupia i tchórz....


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry