reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja mam to samo. Ciągle by ssal. Dlatego myślałam że jest ciągle głodny a on po prostu chce ssać. Do tego płacze mi okropnie już trzeci dzień w tych samych godzinach i prezy nóżki. Mówią że na kolke za wcześniej ale wiadomo. Może kolka.
mi tez mowia ze za wczesnie a ktorys dzien z rzedu miedzy 16 a 21/22 Mała ma napady placzu, cala sie spina i tylko slysze jak bąki idą albo sie ulewa :( ewidentnie ma probleny z brzuszkiem.a jak tak krzyczy to serce mi pęka :( nic nie pomaga..
dzis od 18 do 22 w ogole mi nie spala tylko płakała.. czuje sie bezradna
 
reklama
mi tez mowia ze za wczesnie a ktorys dzien z rzedu miedzy 16 a 21/22 Mała ma napady placzu, cala sie spina i tylko slysze jak bąki idą albo sie ulewa :( ewidentnie ma probleny z brzuszkiem.a jak tak krzyczy to serce mi pęka :( nic nie pomaga..
dzis od 18 do 22 w ogole mi nie spala tylko płakała.. czuje sie bezradna
U nas podobnie :-(

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nic nie pomaga chyba że na parę minut. A później znów to samo. Przed 21 przechodzi przy cycu a nawet bez. A później śpi nawet do 4 rano. Muszę go budzić na jedzenie i powiem że nie koniecznie chce jeść. Trochę pociumcia i dalej śpi.
 
Byłam u doradcy laktacyjnego i jest coś takiego jak chude mleko. Gdy się malo je mleko jest nie pełnowartościowe i maly się nie najada. Niby je i śpi normalnie ale starcza mu to na krótki czas a waga spada. I te ataki płaczu też mogą być od tego.
 
Byłam u doradcy laktacyjnego i jest coś takiego jak chude mleko. Gdy się malo je mleko jest nie pełnowartościowe i maly się nie najada. Niby je i śpi normalnie ale starcza mu to na krótki czas a waga spada. I te ataki płaczu też mogą być od tego.

A Twojemu dziecku waga spada? u nas była dziś położna, mała przybiera na wadze i podobno przyrost jest bardzo ładny...wydaje mi się, że w naszym przypadku ona lubi być noszona i dlatego też robi awantury...ale brzuszkowe bolączki też ma.
 
Iskierka to certyfikowany doradca?? [emoji33] aż nie wierzę.. chyba, że to położna po prostu albo jakiś samozwaniec.. ciekawe jakim cudem zatem kobiety w krajach trzeciego świata choć same niedożywione są w stanie wydajnie karmić dzieci.. nie wspominając o wszystkich innych gatunkach ssaków..

Link do: Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o swoim chudym mleku - Matka Tylko Jedna
Link do: Woda, sama woda…
Link do: Składniki mleka kobiecego zależne od sposobu odżywiania się mamy
 
reklama
Naszego szkraba jest już 5.2kg do noszenia oraz całe 60cm do kochania.
Czeka nas konsultacja u chirurga w sprawie przepukliny pępkowej oraz u rehabilitanta z powodu asymetrii ułożeniowej...
 
Do góry