reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

O to może spróbuje z imbirem bo ja mam masakrę. Biorę Renie oczywiście kilka razy dzienne głównie po jedzeniu, lekarz mi pozwala. Mi dosłownie kwas żołądkowy wypala przełyk. Przy pierwszej ciąży miałam to samo, ale na szczęście tylko w ciąży doświadczam zgagi.
 
reklama
Dziewczyny normalnie masakra jakaś, od rana próbuje sie z położna skontaktować i to samo co tydzień temu wyłączony telefon, zostawiłam jej wiadomość,ale wątpię aby sie ze mną skontaktowała, a termin juz za 8 dni i po prostu nie wiem z kim sie mam kontaktować...
 
Dziewczyny normalnie masakra jakaś, od rana próbuje sie z położna skontaktować i to samo co tydzień temu wyłączony telefon, zostawiłam jej wiadomość,ale wątpię aby sie ze mną skontaktowała, a termin juz za 8 dni i po prostu nie wiem z kim sie mam kontaktować...
Zadzwoń do tego centrum ich całego.. mówiłam Ci.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna mam takie same plany na dziś co i Ty:-) Błogie lenistwo do 15 bo potem dzieci wracają z placówek.

Aniu a po co chcesz się z położną skontaktować? Zaczniesz rodzic to chyba wtedy szpital Nie?

Zgaga- mnie okrutnie męczy. Pomaga mleko zimne.
Paczki- mniam czekam z utęsknieniem na jutro. Rano jadę do ulubionej cukierni. Teraz 1 kg w tą czy w tamtą to już nie zrobi ròżnicy;-)
Laktator- ja mam z medeli mini Electric. Ale nie planuje często używać.
 
Justyna mam takie same plany na dziś co i Ty:-) Błogie lenistwo do 15 bo potem dzieci wracają z placówek.

Aniu a po co chcesz się z położną skontaktować? Zaczniesz rodzic to chyba wtedy szpital Nie?

Zgaga- mnie okrutnie męczy. Pomaga mleko zimne.
Paczki- mniam czekam z utęsknieniem na jutro. Rano jadę do ulubionej cukierni. Teraz 1 kg w tą czy w tamtą to już nie zrobi ròżnicy;-)
Laktator- ja mam z medeli mini Electric. Ale nie planuje często używać.
A po to ze przez porodem zawsze jest ostatnie spotkanie aby sie wszystkiego dowiedzieć i aby wybrac rodzaj porodu i wtedy ona sie pyta czy podczas porodu partner jest ze mną...i mówi jak to będzie po porodzie i kiedy położna przyjdzie do domu aby zważyć małego itp...wiec jest dużo kwestii do poruszenia na właśnie ostatnim spotkaniu
 
W ciazy mialam silne przeziebienie leki na gardlo tantum werde a na katar pierwszy raz w zyciu zrobilam plukanie zatok woda z sola (proporcje wzielam z google) i bylam zaskoczona! Pomoglo jak nic innego wczesniej moze to bakterie wyplukuje?! Nie kupowalam zestawu z apteki posluchalam rady o malej butelce od wody mineralnej z dzióbkiem - polecam na zatoki!!

Czyli kolejne zdanie że naciecie krocza goi sie lepiej niz pekniecie...

Jak ogladam reklamy z dzidziusiami to maja one takie slodkie malusie dupcie w tych pieluszkach/spioszkach ze nie moge sie doczekac corci a za chwile juz mysle o tym ze najpierw trzeba pojechac do szpitala i urodzic... szkoda że nie rodzi sie przyciskiem ;)
 
Hmm.. Aniu nie jestem pewna czy mozna tak sobie wybrac poród. Nie ma tutaj cesarek na życzenie. A jak będzie konieczność to ci zrobią czy się podoba czy nie. [emoji6]

Z tego co wiem to chyba na pierwszej wizycie miałaś wybór szpitala (ktory na pewno mozna zmienic w trakcie ciazy) i masz w tej zielonej karcie to... w jakim szpitalu rodzisz - to zapewne wiesz.

Wiec jeżeli mają tam np wanny/baseny to wtedy możesz mieć w wodzie. Jak w szpitalu nie ma to lipa i polozna ci nie pomoże z tym bo ci wanny nie zmontuje na życzenie. Poprostu zły szpital wybrałaś wówczas (chociaz wiekszosc ma). Najlepiej zrobić tak jak ja.. w każdym szpitalu masz możliwość pójścia i zobaczenia miejsca gdzie będziesz rodzic "hospital maternity tour" tylko nie wiem czy już nie jest za późno na umówienie bo ja 3tyg czekałam. Chociaż oni chyba ustalają termin tak przed porodem więc jak powiesz im że masz due za chwilę to cie może wpisza szybciej. Najlepiej zadzwonić do szpitala zapytać. (Wpisz nazwę szpitala w google to co wyżej napisałam i jakiś numer znajdziesz wtedy)

A jak chciałaś w domu to na pewno już polozna się pytała.. Oni chyba muszą to wiedzieć orientacyjnie.

Tak czy siak.. jak idziesz do szpitala to przecież jak pójdziesz z partnerem to go nie wyrzuca.

Małego ważą w szpitalu i w moim przypadku nic nie ustalala kiedy przyjdzie po.. bo nie wie przecież czy urodze jutro czy w terminie 10 czy może 24.. (tak.. oni tutaj czekają tyle po terminie.. dla mnie to szok[emoji44][emoji12])

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kleinekatia a macie ju wybrane imię dla malutkiej ??
Tez bym chciała urodzić na guzik ;)
Ja miałam nacięcie krocza bolało jasne i połóg wspominam tak sobie ja mocno krwawiłam po porodzie samym nie ale jak obkurczala mi sie macica to myślałam ze umrę. Gdzie siadała tam plama dola miałam na maksa do tego szwy ciągnęły uwierzcie ze ja siusiu robiłam w wannie i od razu prysznic. W szpitalu mówili ze często sie podmywac a ja sie bałam siadać na toaletę tak mnie bolało. Po dwoch trzech tyg było juz całkiem ok. Najgirszyvteb tydz po kiedy adrenalina opada i zaczęłam wszystko czuć. Ehhhh sie boje tego troche ;)
Zreszta do dzis czuje te ranę do szwach jak zmiana pogody albo cos to ciągnie niemiłosiernie
 
Do góry