reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Evee kochana moja nic się nie martw. Będzie zarodek , ja też szłam do lekarza w 6 tygodniu i usg pokazało 4 tydzień , widoczne pęcherzyki ale puste. Po prostu owulacji była Kiedy indziej. Kazał przyjść później żeby było coś widać. Nie załamuj się. A moje pęcherzyki to jeszcze większy był niż twój i pusty. Ale nie tracę nadziei bo skoro powiedział że ciąża młodsza to nie można się od razu martwić. Pójdź za tydzień dwa, jak wtedy nie będzie to można się bać. Ja mam przyjść za 3 tygodnie. Obecnie za dwa. Kochana trzymajmy się razem.
głowa do góry!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję. [emoji9]
 
reklama
Będzie dobrze! Trzymam kciuki! Jak pisałam wcześniej moja koleżanka zobaczyła serce i zarodek w 8-9tc wg OM (ma 2 letnią córkę, a teraz termin na wrzesień). Wcześniej nie było nic widać!

Będę czekać na informacje od Ciebie i ściskam mocno!

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji9]
Witam was kochane marcowe mamy 2017 chciałabym się do was dopisać, chodź jeszcze nie mam 100 % pewności... :)
 
Cześć dziewczyny. Ale miałam masakra noc! Synek obudził się o 1 i płakał , jęczał i stękał do 3. Później kolejne pobudki . Mówcie do mnie zombi!

Witam nowe dziewczyny.

Trzymam kciuki za dZisiejsze wizyty! Dajcie znać

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie dziewczyny mnie właśnie boli lewy jajnik i to dość mocno .. trochę się martwię bo dużo naczytalam się o cp ale mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku :)
 
reklama
Do góry