reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Kobietki, ja się mało odzywam, bo w amoku rekrutacyjnym byłam. No nie ma tej ciąży w marcu, ale dream job zdobyłam 😊 Może czas skupić się na czymś innym.
U mnie tak samo ❤️ jestem bardzo sfrustrowana obecną pracą. Oczywiście planowalam macierzyński, ale plany planami a życie życiem, więc uznałam, że czas wziąć te sprawy w swoje ręce i rozwiązać teraz ten problem 💪 więc jak tylko wykończę mieszkanie, które jednak pochłania teraz mój czas to biorę się za samorozwój 🙃
 
reklama
Ja po USG, stymulacja dała 2 dominujące pęcherzyki średnio 15 mm na prawym i 12 na lewym jajniku, endometrium 12 mm.

Żeby nie było za słodko dostałam też info nt endometrium, że nie jest odpowiednio "jednorodne" ,lekarka zrobiła mi fotkę tego i następny monitoring w niedzielę mam już z moim prowadzącym, mam mu pokazać to endometrium i przegadać, a jak "nie pyknie " kolejne 2-3 cykle, to pomyśleć o histeroskopii diagnostycznej.
 

Załączniki

  • 20240314_150733.jpg
    20240314_150733.jpg
    794,7 KB · Wyświetleń: 70
Do góry